Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

ElzbietaFranka 22:55, 13 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Kasiek napisał(a)
Nic wielkiego sie nie dzieje, dzisiaj tylko wiercilismy dziury ( brudne sa, ale to od lezenia w ziemi Po ukonczeniu ciezszysz prac, bedzie myjonko ) Musze jeszcze kupic takie krazki,





W sobote sadzenie roslin



A Kasia sprytnie zrobione nie przewroci sie, a co to za budowla bedzie to jakis umocnienia dla pnaczy?

Pieknie bedzie a ta altanke po ktorej wilo sie pnacze zostaje?
Juz nie pytam bede czekala na odnowe.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 23:02, 13 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Kasiek napisał(a)
Nic wielkiego sie nie dzieje, dzisiaj tylko wiercilismy dziury ( brudne sa, ale to od lezenia w ziemi Po ukonczeniu ciezszysz prac, bedzie myjonko ) Musze jeszcze kupic takie krazki,





W sobote sadzenie roslin

Dzieje się wiele intrygujących rzeczy i czekamy z rozdziawioną gębą co dalej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gosika67 10:51, 15 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu już jestem w domu, wyjazd i koncert udany, donica udała się Wam, nie wiem czy potrafiłabym taką zrobić ,chyba nie.Od poniedziałku jestem 2 tygodnie na urlopie. Buziaki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Kasiek 19:18, 16 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
nicol21 napisał(a)


szkoda, no ale miałaś sadzić rośliny, prawda?
bardzo mnie intrygują te pale brzozowe oj bardzo! A Ty zawodowo dawkujesz emocje i zdjęcia. Choć stop - emocje to akurat mocno idą w górę.


Pale dostalam od Figi, tak na probe Nie dawkuje...Mam przyjsc za rok i wszystko naraz pokazac
____________________
Bawarka
Kasiek 19:21, 16 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
ElzbietaFranka napisał(a)



A Kasia sprytnie zrobione nie przewroci sie, a co to za budowla bedzie to jakis umocnienia dla pnaczy?

Pieknie bedzie a ta altanke po ktorej wilo sie pnacze zostaje?
Juz nie pytam bede czekala na odnowe.
Pozdrawiam


Elu, nie chcialam za duzo sie bawic w murowanie, ten sposob tez jest dobry i spelnia moje oczekiwania To bedzie pergola, mialam posadzic na niej kokornaka...Teraz wyczytalam, ze on to do mniejsc w cieniu i polcieniu, a tam mam pelne slonce. Od rana do wieczora Czy on zmieni zdanie i bedzie mi tam rosl ?
____________________
Bawarka
Kasiek 19:26, 16 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dzieje się wiele intrygujących rzeczy i czekamy z rozdziawioną gębą co dalej


Sylwia, a guzik I to taki z petelka Stoje w miejscu...Mam taka gline w ogrodzie, ze bez koparki jej nie rusze... Natomiast malowanie...tak, po dziurki w nosie

I mam moja wyczekiwana HYSTAWKE...Jak mowi Sylwia z Rodos inaczej...Tak tak, mam Hystawke



Fotka dla Sylwii. Zobacz, to ta sciana

I takie hortki

____________________
Bawarka
Kasiek 19:30, 16 lip 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763


Nastepny rubens zabawia sie w mutanta, a raczej jego liscie...Nigdy takich nie
mialam, nigdy takich nie widzialam...


Martwia mnie te duze trawy, chyba mi padaja

Dostalam je takie ladne, a tak teraz wygladaja
____________________
Bawarka
ElzbietaFranka 20:47, 16 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Kasiu moim zdaniem one zasychaja. Tez mialam takie nigdy ich nie podlewalam i w ty roku tez. 7 lpca upalnie nie ludzko patrze a moje trawy takie jak twoje konce zasychaly odkopalam troche ziemi a tam skala. Zaraz po weza i zaczelam powoli podlewac z przerwami. Wczoraj sie przygladalam odzyly.
U nas ulewa goni ulewe ale jakie sciana wody. Podobno teraz nadchodza z nad Bialorusi.
Ale rzeczki jeszcze maja duzo miejscawiec niech jeszcze troche podleje.

Jezeli chodzi o pnacze popatrz na winorosl japonska, szybko rosnie ladnie sie uklada a jesienia od wrzesnia cud miod.
Winobluszcz trojklapowy u ciebie cieplo to nie bedzie znim problemu.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylszu 20:52, 16 lip 2018


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
Kasiek napisał(a)


I mam moja wyczekiwana HYSTAWKE...Jak mowi Sylwia z Rodos inaczej...Tak tak, mam Hystawke



No kurcze, naprawdę? Znając Ciebie i Twoje pomysły myślałam, że to będzie co najmniej helikopter a tu zwykła hyśtawka? Masz Ty hysia

Fotka dla Sylwii. Zobacz, to ta sciana



Superowska. A ja sobie załatwiłam drewno opałowe na obstawienie reszty - się drwal śmiał jak go prosiłam o pocięcie na plastry
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
sylwia_slomc... 22:45, 16 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Kasiek napisał(a)


Sylwia, a guzik I to taki z petelka Stoje w miejscu...Mam taka gline w ogrodzie, ze bez koparki jej nie rusze... Natomiast malowanie...tak, po dziurki w nosie

I mam moja wyczekiwana HYSTAWKE...Jak mowi Sylwia z Rodos inaczej...Tak tak, mam Hystawke



Fotka dla Sylwii. Zobacz, to ta sciana

I takie hortki



Huśtawka zajefajna, ale ta ścianka świetny pomysłInnej
Sylwii też się podoba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies