Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 22:58, 12 maj 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Reszta w innym aparacie
Z nowosci: zostalam wlascicielka dwoch uli I drzewa ktorego nie chce i ktore nie kwitnie...Za pare dni pokaze kto i co
____________________
Bawarka
gosika67 23:16, 12 maj 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Kasiu piękne montany.
"Gąsiuny" wstrętne, paskudne.
Rogownica w pąkach teraz ładnie się prezentuje, ja mam na szambie, potem robi się u mnie brzydka , wysycha.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Joku 11:17, 13 maj 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12159
Chyba zrobię drugie podejście do montany. Trudno oprzeć się jej urokowi. W dodatku dajesz gotowy przepis na kompozycję z innymi roślinami.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
paradas 11:54, 13 maj 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ten powojnik jest piękny, zresztą tak jak ten bez. Co to za odmiana? Nigdy takiego koloru nie widziałem
justa35 08:50, 19 maj 2019

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Przyszłam nacieszyć oko
sylszu 23:11, 19 maj 2019


Dołączył: 17 cze 2018
Posty: 526
TELEGRAM : Kasia chwilowo nie ma dostępu do internetu. Prosiła, abym przekazała, że jak będzie miała dostęp to się odezwie.
____________________
Sylwia Rodos-trochę inaczej
Figaro 15:05, 29 maj 2019


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Wiem ze chyba wszystko w porzadku i dobrze sie bawicie ale moze powiedz mojej mamie ze ma tez rodzone dziecko. Trzymam kciuki kochana.
ElzbietaFranka 17:46, 29 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Figaro napisał(a)
To ze czarownica jestes to nic nowego moja rodzina tez tak mowi. A Sylwie bo wyczytalam u niej ze na playerze nie otwiera Ci obejrzysz tutaj

https://tvnmeteo.tvn24.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13/odcinki-online,1,1,1,0/zielona-wstazka-wsrod-pagorkow-odc-705-hgtv-odc-5-serii-2019,1831029.html

Oni tak szybko ten ogrod zalozyli ze az niedowiary a inni sa na Ogrodowisku latami dlugimi i trzy grzadki robia latami ale zamieszania na calego robia wkolo swojej osoby. Za lopate niech sie wezma a i z Sylwi przyklad biora. I jej meza tez bo on tez taki robotny widac i mowia ze razem wszystko robia. I nie udaja ze robia bo robota pali sie w im w rekach.

Rodzice przyjezdzaja teraz wiec mama powiedziala ze sie Toba zaopiekuje na poczatek bo dzieki Tobie juz tak ladnie polepszylam jezyk. Albo ?




Figus w pełni się zgadzam. To nie ważne, że areał mały ale to zamieszanie.

Kasiu jakbym miała lepszy klimat obsadzilaby montana cały ogród miałby się gdzie piąć. Bardzo bardzo mi się podoba.
U mnie był przymrozek u dużo roślin przymarzło.
Coś nie mam szczęścia zawsze jak chce coś napisać do ciebie jest długa przerwa. Przeczytałam że masz awarie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiek 21:04, 03 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gosika67 napisał(a)
Kasiu piękne montany.
"Gąsiuny" wstrętne, paskudne.
Rogownica w pąkach teraz ładnie się prezentuje, ja mam na szambie, potem robi się u mnie brzydka , wysycha.


Goniu, montany u mnie kwitna oblednie i za to je kocham, u mnie, sa samoobslugowe Rogownica i u mnie po kwitnieciu taka byle jaka, ale zostawiam ja
____________________
Bawarka
Kasiek 21:25, 03 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Joku napisał(a)
Chyba zrobię drugie podejście do montany. Trudno oprzeć się jej urokowi. W dodatku dajesz gotowy przepis na kompozycję z innymi roślinami.


Jolu, sprobuj jeszcze raz ale...Kup conajmniej metrowa rosline o juz zdrewnialej lodydze, posadz ja w sierpniu i lekko podlewaj ( w zaleznosci oczywiscie od temperatury) Moje montany od samego poczatku, jakos tak intuicyjnie, podsadzalam rozami i innymi powojnikami. Uzupelniaja sie ten spodob terminami kwitnienia. Chociaz...ale to jest tylko moje takie ...hmmm...Ogolnie sie utarlo ze powojniki i roze i inne rosliny ...tak, sadzimy razem. Ja, u siebie w ogrodzie, zauwazylam ze kilka rubensow, ktore rosna samotnie, sa silniejsze, wiecej, obficiej kwitna..Czasami wydaje mi sie, ze montany to samotniki Ot, tak sobie mysle
Tu, dla przypomnienia, moje montany wyrosna nawet posrodku tarasu




Bardzo fajnie prezentuje sie polaczenie montany z powojnikioem Fond Memory i w dole z roza Eden 85



____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies