Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

gosika67 21:35, 29 kwi 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Leonowa musi odsapnąć od leonków i robi wędrówki.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Kasiek 21:39, 29 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
greglis napisał(a)
Zauroczyły mnie Twoje zdjęcia, cudnie potraktowane rośliny. Kwitnących drzew zazdroszczę okrutnie


Kasiu, takie mile slowa, od prawdziwej ogrodniczki, wlascicielki cudnego ogrodu, to dla miod na serce, dziekuje slicznie Czy kwitnace wisnie, lub te formowane w kule piekne jabluszka, nie pasowalyby Ci do ogrodu?
____________________
Bawarka
Kasiek 21:41, 29 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
antracyt napisał(a)
Bardzo lubię Twoje zdjęcia, są takie reportażowe. Najbardziej rozczuliły mnie te z panem psem seniorem


Zuziu, dziekuje, to mile z Twojej strony Senior...coraj bardziej seniorowaty...To cale moje serce...
____________________
Bawarka
Kasiek 21:42, 29 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Magleska napisał(a)
Kasiu
przecudowne fotki ach te wiśnie.....cudoooooo
Fotki ptasie -rewelacja
Pies staruszek bardzo milusi


Madziula Masz wisnie lub jablonie ozdobne? Buziaki i dziekuje, tez
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 21:42, 29 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Leonowa musi w garach pomieszać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 21:49, 29 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
sylwia_slomczewska napisał(a)
Prawdziwa uczta
Uwielbiam wiśnie Ty mnie nie strasz, że kanzan takie rozmiary potrafi osiągnąć.....ile lat może mieć?


Sylwia, wisnie i jablonie ozdobne, yes yes yes To mus w kazdym ogrodzie Kanzan powyzej 20, juz pelnoletni Widzialam ze byl odmladzany, sporo konarow ma wycietych...To duze drzewo. Moze na dniach, pojade do miasta, w ktorym jest aleja kanzanowa...Sprawdze ile urosly przez ostatnie 2, 3 lata...Widuje tez gdzies tam po drodze, w ogrodach, stare duuuze kanzany..One naprawde potrzebuja miejsca.
____________________
Bawarka
Kasiek 21:52, 29 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
deszczowymaj napisał(a)


To zdjęcie mnie zauroczyło piękne.. i smutne jednocześnie ..ciekawe jaka jest historia tego dzieła ..

Foty ogrodowe CUDNE ilość kwiecia powala Boskoooo


Joasiu, i ja takie odczucia mialam, stojac tam przy tym...Grobie?...


Za pochwale ogrodu, dziekuje slicznie
____________________
Bawarka
Kasiek 21:59, 29 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Borbetka napisał(a)
Kapitalne fotki. Oj Kasiu, jak duży jest Twój ogród? Wyobrażam sobie, że jest wielki, tyle drzew pokazujesz.


Borbetko Milo ze zajrzalas, ciesze siem ze podobaja Ci sie fotki ogrodu

Tez sobie wyobrazam, ze moj ogrod jest wielki...Z naciskiem na wyobrazam Drzew jest sporo, duzo...Jak na tak maly ogrod
____________________
Bawarka
greglis 22:41, 29 kwi 2020


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Kasiek napisał(a)


Kasiu, takie mile slowa, od prawdziwej ogrodniczki, wlascicielki cudnego ogrodu, to dla miod na serce, dziekuje slicznie Czy kwitnace wisnie, lub te formowane w kule piekne jabluszka, nie pasowalyby Ci do ogrodu?


Właśnie dojrzewam do posiadania choć dwóch drzewek owocowych, nawet miejsce upatrzyłam lecz wojna jest o wybór ))))
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Kasiek 17:52, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Joku napisał(a)
Kwitnący dywanik dąbrówki pięknie wygląda. Miałam dawno temu przez krótki okres czasu. potem dąbrówkę zarosły inne rośliny i już nie było efektu.
W jabłonkach nie pomogę, typuję tę środkową .


Jolu, przeboleje ten kolor, tym bardziej ze...Nie wyglada to zle, jakos przeboleje Ladnie sie rozrasta, szybko i ladnie zadarnia.
Za typ dziekuje, juz cos zadzialalam w tym temacie...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies