Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 17:54, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gosika67 napisał(a)
Kasiu ja typuję tę najciemniejszą.Wszystkie ładne ale ta najciemniejsza dla mnie.


Juz jest juz jest juz jest Ha.
____________________
Bawarka
Kasiek 17:56, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
gosika67 napisał(a)
Leonowa musi odsapnąć od leonków i robi wędrówki.


Wyrodna matka normalnie
____________________
Bawarka
Kasiek 17:57, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
sylwia_slomczewska napisał(a)
Leonowa musi w garach pomieszać




Sylwia, kupilam Ole
____________________
Bawarka
Kasiek 17:58, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
greglis napisał(a)


Właśnie dojrzewam do posiadania choć dwóch drzewek owocowych, nawet miejsce upatrzyłam lecz wojna jest o wybór ))))


Ciekawa jestem, na co sie zdecydujesz
____________________
Bawarka
Pola 18:06, 30 kwi 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiu, cudne te kwitnące drzewa, lubię wszystkie i mój eM śmieje się, że ja to bym tylko drzewa sadziła. A mam ich z takimi małymi 20, na 6 arach
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Kasiek 18:11, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Jakis czas temu, rozmawialam o tym drzewie z nasza Ewa agentka 007... I zapomnialam o nim na dlugie miesiace...
Od kilku dni, obserwuje pobliskie ogrody i zachwycam sie tymi drzewami...
Wczoraj wstawilam tu kilka zdjec z faworytami...
Wczoraj, w watku u Sylwii, zobaczylam to cudo...
Dzisiaj pojechalam i kupilam.

Ola, we wlasnej osobie, ponad dwa metry wzrostu, szczupla budowa , pachnaca Dziekuje dziewczyny



____________________
Bawarka
Kasiek 18:14, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Pola napisał(a)
Kasiu, cudne te kwitnące drzewa, lubię wszystkie i mój eM śmieje się, że ja to bym tylko drzewa sadziła. A mam ich z takimi małymi 20, na 6 arach


Polu, najcudniejsze, najpiekniejsze..Ile kwiecia potrafia udzwignac, ile gniazd Leonowych...I ile wzruszen daja... Dobrze ze sadzisz drzewa, bardzo dobrze
Z mezem i drzewami, to teraz moj temat numer jeden...
____________________
Bawarka
Kasiek 18:26, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Jak sie jutro nie odezwe, to znaczy ze moj Zon spod oltarza, udusil mnie na amen i na zawsze... W przeciagu jakos takos miesiaca, kupilam 13 drzew...Juz teraz Zon sie puka tu i tam, nie wiem jak mu przedstawic to 13. Ola, prosze meza, zamieszka od dzisiaj z nami.

Narazie postawilam ja miedzy taoflory, jest troche mniejsza, ma 2 cos z metra...I tak jak nigdy, przenigdy, Zon spod oltarza, po pracy nie szedl odrazu do ogrodu, tak dzisiaj gad jeden poszedl. Zon znaczy siem. A ja siedze i kombinuje, bo po ostatnim drzewie, obiecalam...Ze juz nigdy wiecej...za zadne skarby...I tak jak przed oltarzem bylo prawie na kolanach...Tylko przed oltarzem, nikt nie wspominal o drzewach
Takze trzymajcie za mnie kciuki, za Ole tez. Bedzie babska solidarnosc, jednosc jajnikow. Nie dam jej wyrzucic na pastwe do siomsiadki
Jak juz mnie bedzie dusil, to Wam powiem.
____________________
Bawarka
galgAsia 18:35, 30 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Coś Ty, Ola go chwyci... za serce , a może i za gardło... i nic nie powie
Ja mam dwie jabłonki - Olę właśnie i Royalty. W tym roku pierwszy raz zakwitły i przepadłam Wiedziałam, że są cudne, ale żeby aż tak...?
Ola już w zasadzie przekwitła, Royalty też powoli kończy, ale te kilka tygodni z nimi były piękne. A Royalty dodatkowo oszałamiająco pachnie

A przy okazji - pomalowałam mur . Nie jest on taki gładziutki, jak u Ciebie, nie jest taki ciemny, jak u Ciebie , ale zmiana koloru zdecydowanie na plus. Dzięki za rady i inspirację
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasiek 19:38, 30 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
wiunia napisał(a)
Kasiu relacja z piesełkiem urocza kochamy futrzak, a malutki też ciekawski i zawsze w pobliżu
Kwitnące drzewa masz przepiękne !


Dziekuje Ten maly, to calkiem duzy terrorysta...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies