Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 21:20, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
BASIA8 napisał(a)
Ależ piękne foty miło Cię było gościć w Naszych progach
Pozdrawiam.


Basiu, dziekuje slicznie, kiedys czesciej zagladalam do Was, piekny masz ogrod Zdrowia zycze
____________________
Bawarka
Kasiek 21:21, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)


Ojej ....haaa ty wiesz jak rozczulić człowieka...buziam cię za to i wiesz my to już do grobowej deski i razem po tamtej lepszej stronie w chmurkach...

Te sryliony twoje to będziemy podziwiać x otwartymi gębami na wiosnę no buuuziaczki


Ja tam na Ciebie poczekam...ale Ty sie nie spiesz....

Tulipy jeszcze leza w garazu.
____________________
Bawarka
Kasiek 21:26, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hankaandrus_44 napisał(a)
Kasiu, miło Ciebie widzieć, a i zdjęcia z wycieczki superaśne, jak zwykle u Ciebie. Nasze ogrody już w szarudze jesiennej, Dziś przyniosłam z ogrodu przedostatni bukiet! ( Kolejne ogrodowe za 4 miesiące.


Haneczko, jaki masz piekny awatarek, slicznie wygladasz kochana Ogrodniczko
W ogrodzie jeszcze duzo sie dzieje, jeszcze sporo kwitnie i cieszy, nawet mgly sa piekne i zachecaja do spacerow... Rany, 4 miesiace zaledwie? Zdazymy ze wszystkim? Trzeba odliczyc swieta i niedziele i juz tylko krztynka tygodni do pierwszego krokusika, zobaczysz
____________________
Bawarka
Kasiek 21:27, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)


Nooooo haaa super wspomnienia to były takie beztroskie chwilę....kochana Jolcia jak ona o nas dbała ....i taki śliczny ogród...bardzo jej brak...
Ale patrzy z góry i cieszy się jak my się cieszymy i ją wspominamy...

Jaka byłam chudaaaaa
Chcę tak znów...czy znowu?


Edysia, badz taka jaka jestes I znow i zawsze kiedys
____________________
Bawarka
Kasiek 21:33, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
ElzbietaFranka napisał(a)





Kasiu witam dobrze, że wróciłaś.

Pierwsze wpisy i fotograficzny szok. Dalie przepiękne. Sądzisz gęsto i się nie wywracają. A te wysokie to są słoneczniki pewnie też podpierają.

Kasiu przepiękne widoki nie doczytalam gdzie są tak cudowne miejsca.

Pozdrawiam i zdrowia życzę.


Ela, te dalie sa na terytorium sklepu ogrodniczego Gaissmayer w Illertisen, ale naleza do klubu ogrodnika. Kiedys pokazywalam to miejsce, musze poszukac nowszych fot, bo napewno mam, mam tez sporo traw z tego miejsca.
Rowniez w tych daliach byly podporki i byly obwiazane. Te wysokie rosliny, mam tez ich fotke, nie wiem jak sie nazywaja, ale nie sa to sloneczniki. Napewno rozpoznasz, bo swietna ogrodniczka z Ciebie jest
Ela, dziekuje, duzo zdrowka Ci zycze, uwazaj na siebie
____________________
Bawarka
Kasiek 21:40, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
sylwia_slomczewska napisał(a)
Dalie bym musiała zacytować wszystkie.....!!! Postanowienie dokupić więcej kaktusowych.....
Cudowne miejsca pokazujesz, zachwycam się, ale na ten most to bym się siłą nie dała zaciągnąć, zemdlałbym pewnie już w jego pobliżu Cieszę się z Twojego powrotu .....bardzo


Sylwia, to mile, bardzo mile co piszesz, dziekuje, kochana z Ciebie dziewczyna Dalie...Tak, zdecydowanie tak, to piekne rosliny, i odnosze wrazenie ze niezbyt wymagajace, ot; wkopiesz i po paru miesiacach wykopiesz. Cudne odmiany, formy i kolory. Zachwycaja kwiatem i lisciem. Kaktusowe sa cudne ale i cudne sa tez te pompony, jaka finezja, jak misternie ulozony kazdy platek...Doskonalosc przyrody zadziwia mnie za kazdym razem...
Sylwia, na most weszlabys razem ze mna
____________________
Bawarka
Kasiek 21:50, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Agania napisał(a)
OMG jakie piękne portrety z Twojej ręki
Podziwiam Twój talent fotograficzny... czym focisz pełną klatką?
Skąd to kradzione szczęście ...cudowne miejsce, raj
Czy zdrowa już jesteś, jak się czujesz


Aganiu, nie foce, pstrykam zaledwie, na szybko, bez ustawien, na automatiku...A szkoda, bo obiekty zaprawde doskonale Kradzione szczescia to najczesciej, teraz z braku czasu, moje okolice...Ta spietrzona woda to Lechfall, most w Reutte, dalie, jak wyzej w wypowiedzi...Ot, takie male plastry miodu na skolatane serce
Jak widzisz, ruszam rekami i nogami, zyje, ledwo zipie, ale zyje
____________________
Bawarka
Kasiek 21:51, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
galgAsia napisał(a)
Zdradź słodki sekret, jaka to dalia? bo jedna to Creme de Cassis(?), a ta duża trójkolorowa? Obłędna


Obledna, masz racje
____________________
Bawarka
Kasiek 22:00, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
To pierwsze z daliowych rajow, ktore znam i chetnie je odwiedzam



Elu, tu widac te wysokie rosliny.


W tym ogrodniczym, znalazlam rowniez i te dalie. 4 metrowe drzewo daliowe



____________________
Bawarka
Kasiek 22:02, 24 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies