Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 19:54, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
SlonecznyOgrod napisał(a)
Kasiu, u Ciebie magnolie to już?

Piękne, piękne, zachwycające (zatkało mnie)


To juz Darciu
____________________
Bawarka
Kasiek 19:56, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
antracyt napisał(a)

Musiałam zacytować W zeszłym roku posadziłam mały wiśniowy patyczek, pewnie tej wiosny nie zakwitnie, ale może za parę lat będzie jak na Twoim zdjęciu


Antracytku, wcale bym sie nie zdziwila, gdyby zakwitl teraz Pokazuj malenstwo, bedziemy razem podziwiac
I przyznaje bez bicia, ze ta wisnia na zdjeciu, to z pobliskiego parku Moje, kwitna, ale jeszcze nie tak obficie
____________________
Bawarka
Kasiek 20:02, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Alija napisał(a)
Niesamowite, kwitnące magnolie i migdałki, jak cudnie!
Pozdrawiam świątecznie i życzę zdrówka.


Alijko, to nie jest migdalek, to odmiana wisni ozdobnych
Dziekuje, wzajemnie
____________________
Bawarka
Kasiek 20:02, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Gardenarium napisał(a)
Róż śliczny


Danus, zaczyna sie spektakl...
____________________
Bawarka
Joku 20:09, 03 kwi 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Kasiu nie czuję się specjalistką od begonii. Ja swoje tylko podlewam i wiosną wkładam do doniczek nawozowe pałeczki, po dwóch miesiącach wkładam nowe. I to wszystko, jakoś rosną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kasiek 20:13, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
zawitka napisał(a)
Wiosna u Ciebie na całego.Kasiu posadziłam Rubensa pod sosną i chcę aby poleciał do góry na ścięty czubek ma ok 4m do niego .Poleci ???????Ty znasz rubensy.Może głupie pytanie ale szkoda by mi było go zmarnować.Pozdrawiam.


Halinko, nie ma glupich pytan, przeciez o roslinach moglybysmy rozprawiac dzien i noc, prawda?
Rubens potrzebuje duzo miejsca, im wiecej, tym lepiej, wtedy pokaze na co go stac Ale, na to potrzebuje troche czasu, pierwsze lata jest raczej niepozorny.
Poleci rowniez po drzewach i wyglada to, gdy kwitnie, oblednie. Ale...Musza to byc silne drzewa, moja amanogawa byla za slaba. A wygladala cudownie...Pozwolisz ze przypomne?



Zauwazylam jednak, ze posadzony blisko rododendronow, byl sporo slabszy, od kolegi ktorego sadzilam w tym samym czasie, ale w innym miejscu...Chyba nie za bardzo lubi kwasna ziemie, nie mniej jednak, daje sobie rade. Mysle ze mozesz go smialo posadzic, dbaj jednak, zeby igliwie go za bardzo nie zasypalo. Wtedy, jestem tego pewna, bedziesz sie cieszyc ladnym okazem
____________________
Bawarka
Kasiek 20:15, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hankaandrus_44 napisał(a)
Halinko, u mnie Rubens na gruszy siedzi i pewnie ma juz 4 metry. Ale w pierwszym roku może tak nie wystrzelić. Musi miec trochę czasu.

Kasiu, Halinko, Miłego świątecznego czasu Wam życzę.


Grusza jest silna, udzwignie potfffora
Haniu, milego, rodzinnego
____________________
Bawarka
Kasiek 20:17, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)
Piękne domowe pstrokatki
Kwiecie cudowne szaleje
Buziaczki Zając kica i buziaka cmoka


Ach takie tu i tam, lelkum pelelkum
Edys
____________________
Bawarka
Kasiek 20:18, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Joku napisał(a)
Kasiu nie czuję się specjalistką od begonii. Ja swoje tylko podlewam i wiosną wkładam do doniczek nawozowe pałeczki, po dwóch miesiącach wkładam nowe. I to wszystko, jakoś rosną.


Jolu, cenna informacja Dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 20:23, 03 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Migawki z mojego ogrodu i z okolicy w ktorej mieszkamCzyli, po prostu bawarska wiosna



____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies