Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 17:57, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763


____________________
Bawarka
Kasiek 18:01, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ta farma, to nie tylko farma z lotosami, grzybieniami i innymi wodnymi roslinami.
To przede wszystkim ludzie...I jestem szczesliwa, bo zwykly zakup lotosu, zmienil sie w cudowna znajomosc...Dzisiaj juz przyjazn

____________________
Bawarka
Kasiek 18:03, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Jeden z tych dwoch

____________________
Bawarka
Joku 18:25, 30 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12183
Kasiek napisał(a)





Przecudowne obrazki. Te okazy rosną w donicach wypełnionych wodą? Pewnie przygotowane do sprzedaży.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
antracyt 19:16, 30 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11734
Kasiek napisał(a)


Zuzankom po takim czasie pewnie juz nie oczekujesz odpowiedzi, ale...
Woda dlatego jest w takim kolorze, bo nad misami rosna wisnie ozdobne. Opadajace kwiaty zafarbowaly wode na taki piekny kolor

Odpowiedź zawsze przydatna Może w przyszłym roku mojej malutkiej wisience uda się pokazać kwiaty. Pod nią mam poidełko dla ptaków. Bursztynowa woda pięknie by tam pasowała
Cieszę się bardzo z Twojego powrotu

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anna_ogrodni... 19:19, 30 gru 2021


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam Kasiu bardzo mi milo ze u Ciebie tak optymistycznie cudne te kwiaty pokazujesz bardzo mi się podobają te wszystkie lilie i grzebienie wodne a na zdjęciu uchwyciłaś ich piękno
Po takich widokach chce wiosny...
pozdrawiam serdecznie i wszystkiego najlepszego
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Kasiek 19:26, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Joku napisał(a)


Przecudowne obrazki. Te okazy rosną w donicach wypełnionych wodą? Pewnie przygotowane do sprzedaży.


Jolu, tak, wszystkie lotosy stoja w tych kanwach, ale nie sa do sprzedazy, to tz matki, by kupujacy mial mozliwosc lepszego wyboru. Zdjecia (katalog) jednak nie calkiem pokazuja ich piekno...
Na dworzu rowniez stoja takie pojemniki, w wodzie sa same klacza, i te, sa do kupienia. Sa rowniez lotosy, ktore rosna w dosc duzym bajorze, te, wbrew naszej zimie, calkiem niezle tam zimuja.
____________________
Bawarka
Kasiek 19:40, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Tak wyglada klacze mojego lotosu. Posadzilam go w ziemi ogrodowej, czystej, bez zadnych chemikaliow, dodalam piekny kawal gliny i garsc wlasnego kompostu. Po umiejscowieniu w tej kanwie, 10 cm od dna, przykrylam delikatnie druga porcja mojej mieszanki, kolejne 20 cm, moze troszke wiecej. Przy sciankach naczynia, uwazajac by nie dotknac klacza, wcisnelam w podloze trzy kulki nawozu kupionego do kompletu. Zalalam woda i...czekalam...czekalam...czekalam...
Z racji tego, ze klacze kupilam bardzo pozno, nawet sprzedawca nie bardzo wierzyl, ze moj lotos,jeszcze w tym roku zakwitnie.

____________________
Bawarka
Kasiek 19:49, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Witam Kasiu bardzo mi milo ze u Ciebie tak optymistycznie cudne te kwiaty pokazujesz bardzo mi się podobają te wszystkie lilie i grzebienie wodne a na zdjęciu uchwyciłaś ich piękno
Po takich widokach chce wiosny...
pozdrawiam serdecznie i wszystkiego najlepszego


Juz niedlugo, juz blizej niz dalej
Dziekuje
____________________
Bawarka
Kasiek 19:51, 30 gru 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
antracyt napisał(a)

Odpowiedź zawsze przydatna Może w przyszłym roku mojej malutkiej wisience uda się pokazać kwiaty. Pod nią mam poidełko dla ptaków. Bursztynowa woda pięknie by tam pasowała
Cieszę się bardzo z Twojego powrotu



Piekny masz awatarek Szczerze sie przyznam, ze za leniwa bylam by wymienic wodeAle..i ptaki ja pily i kolor nam sie podobal
Jaka wisienke tam masz?
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies