Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Kawa 12:31, 25 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Witaj niesamowita kobietko w drobnym ciałku aż dziw bierze że tyle energii potrafisz w sobie zmieścić

Twoje wątki to skarbnica wiedzy a i oko nacieszyć można i ryjka uśmiechnąć
Przyznaję że nie przebrnęłam jeszcze przez wszystkie - bo to nie lada zadanie ale zaznaczam nowy
wiosna idzie ...
dzięki za zdjecia i katalog traw bardzo mi się przyda
będę zaglądać
macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Milka 12:35, 25 lut 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, ja moje trytomy ścinam, te liście i bez żadnego skubania. Juz w tej chwili ida nowe świeżutkie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Iwk4 13:16, 25 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
U mnie nie idą, ale wyglądają podobnie, jak Ani, tylko mniejsze. Poczekać trzeba
Aniu, dziękuję za fotki trytomy
____________________
Ogródek Iwony II
Margarete 13:27, 25 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudne te paszcze przebiśniegów......widziałam tez u Bogdzi, a ja musze zajrzeć do moich...ale moje pewnie sa te zwykłe nie te pełne....choć i tak mnie cieszą niezmiernie
U nas wiosny brak ale i zimy juz nie widac, mamy takie ni to ni owo, zimno, cos tam popada, w nocy delikatny mróz, w dzien kilka stoni na plusie...ani to zima ani wiosna...a nasze województwo własnie kończy ferie...szkoda tych dzieci bo jak nie wyjechały w góry to przy takiej pogodzie nuuuda....
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
elzbieta_g 14:49, 25 lut 2016


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Milka napisał(a)
Aniu, ja moje trytomy ścinam, te liście i bez żadnego skubania. Juz w tej chwili ida nowe świeżutkie

ja też ścinam niziutko i jeszcze się nie zdarzyło by się obraziła wręcz przeciwnie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Milka 14:58, 25 lut 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
O widzisz, czyli obie, ja tak juz 3 rok robię, jak wcześniej wiązałam, było gorzej.

Ania, pustynniki mi doszły, kiedy sadzić? Czy aby na pewno w tym roku mi zakwitną?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
16:54, 25 lut 2016
Mala_Mi napisał(a)
Dla Bogdzi . .zajrzałam w paszczę.. żyją wszystkie, chociaż niechcący część przekopałam jesienią Te przekopane dopiero wychodzą z ziemi.




a to nie próbowałam az tak moje az 3 zakwitły ...leje teraz ..ale może jutro spojrzę nie wiem nawet jakie mam

Agacia 17:02, 25 lut 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Się zapisuję się Czuję, że w tym roku będzie jeszcze większy szał
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Peppermint 17:02, 25 lut 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 417
Byłam, widziałam wiosnę, ślad i pozdrowienia zostawiam i ... znikam
u mnie wciąż zima
____________________
Agnieszka Ogród pod czarnymi orzechami
Bogdzia 17:23, 25 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Dla Bogdzi . .zajrzałam w paszczę.. żyją wszystkie, chociaż niechcący część przekopałam jesienią Te przekopane dopiero wychodzą z ziemi.




Dzięki za zdjecia i dzięki za ten zakup. Cieszą mnie bardzo bo od dawna chciałam kupic a teraz sie martwie zeby ich mróz nie zniszczył (-4 było w nocy a dzis ma byc jeszcze gorzej).Zagladam kazdego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies