Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2016

Sebek 11:45, 21 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
W Panu Tadeuszu w tomie czwartym opisane było "Zręczne użycie tabakiery zwraca dyskusję na właściwą drogę" - zatem jak znów zaczniemy u Ciebie trajkotać bez sensu to już wiesz czym nas masz do pionu przywrócić

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
an_tre 12:22, 21 lut 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Aniu witam w nowej odsłonie gratuluję i podziwiam twoją wytrwałość i młodzieńczą werwę
życzę spełnienia wszystkich marzeń i pragnień i niech omijają cię ogromnym łukiem niepowodzenia
ogród piękny i nie do powtórzenia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Basilikum 16:02, 21 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
przystlam sprawdzic czy juz posialas pomidory
no i widze, ze troche sie spoznilam na otwarcie nowego watku ale wazne, ze jestem.
Krogulcowa piekna gdyby nie to male ale...
No i gratuluje pierwszego krokusa ja dzis widzialam cala lake krokusowa i im zdjecia nie zrobilam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Dominika11 16:16, 21 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
To ja chciałam przywitać nowy wątek
wiosna piękna
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Madzenka 20:09, 21 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zabalowałam wczoraj, potem wroziłam tyłek na szu szu, znaczy się polowałam na chomiczki i sie dziwiłam dlaczego nie ma powiadomień od Małej Mi
Melduje sie i obiecuje trwać na posterunku rano i wieczorem


Ps. M twierdzi E postawę wreszcie trzymam. za tydzień wielkie SZU SZU
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 23:39, 21 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzenka napisał(a)
Zabalowałam wczoraj, potem wroziłam tyłek na szu szu, znaczy się polowałam na chomiczki i sie dziwiłam dlaczego nie ma powiadomień od Małej Mi
Melduje sie i obiecuje trwać na posterunku rano i wieczorem


Ps. M twierdzi E postawę wreszcie trzymam. za tydzień wielkie SZU SZU


Ja też byłam 3 dni na szu-szu.. i jeszcze na 3 dni się wybieram. Mam kupiony całosezonowy karnet, pies nas nie trzyma wiec chcemy kilka dni poszurać

Oszczędzaj chomiczki, a jak zechcesz bym pomogła opanować tendencje do polowania, to może jeszcze w marcu na 2 dni skoczymy.

Miałam tak długą przerwę w szu-szu, (bo co to 2 dni na Czarnej i 2 dni w Białce po 8 latach przerwy), że wreszcie odzyskuję sprawność z przed lat Trzeba to podtrzymać Tak fajnie było rok temu z Finką i Tercią, że w tym roku pilnujemy by chociaż raz na miesiąc skoczyć na weekend
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:45, 21 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basilikum napisał(a)
przystlam sprawdzic czy juz posialas pomidory
no i widze, ze troche sie spoznilam na otwarcie nowego watku ale wazne, ze jestem.
Krogulcowa piekna gdyby nie to male ale...
No i gratuluje pierwszego krokusa ja dzis widzialam cala lake krokusowa i im zdjecia nie zrobilam


Zapowiadają jeszcze zimno, wiec niech te krokusy siedzą w ziemi

Pomidory nie posiałam, ale ziemię kupiłam..tzn eM kupił ale paletki do wysiewu się połamały... muszę jutro kupić

Za to dzień spędziłam na porządkowaniu i archiwizowaniu mojego dobra. Ciężko to idzie, bo foty z całego prawie sezonu szlag trafił.. folder "Rodzaje kwiatów" zwiera 1690 plików ... część jest podwójna, ale dużo tez nie ma.. część roślin wypadło, ale wychodzi na to że mam ponad 1500 różnych roślin na stanie
Taka ze mnie kokoszka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:46, 21 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sebek napisał(a)
W Panu Tadeuszu w tomie czwartym opisane było "Zręczne użycie tabakiery zwraca dyskusję na właściwą drogę" - zatem jak znów zaczniemy u Ciebie trajkotać bez sensu to już wiesz czym nas masz do pionu przywrócić


A se trajkotajcie

A ja odpowiem co najwyżej grupowo, ale mała zjebka będzie

Teraz też grupowo, ale jakoś nie mam czasu na forum.. nie wiem gdzie ten czas ucieka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:54, 21 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
hanka_andrus napisał(a)
Aniu, dziś, jutro i poniedziałek dobry dzień na sianie pomidorów.


To jak poniedziałek dobry to będzie poniedziałek
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:58, 21 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszystkim zaglądającym i wpisującym się dziekuję za wizytę w nowym sezonie

A teraz idę spać, bo mam w oczach oczopląs ...... nie wiem po co to kataloguję, ale kataloguję

Kolorowych snów.. tego poletka już nie ma.. będzie tylko w snach.. niestety ładne jak kwitnie a potem była cały sezon dziura ... wyciepałam.. i nie wiem co zrobiłam z cebulkami... chyba gdzieś upchnęłam te co nie pociapałam łopatą.. ale gdzie?????? Będzie wiosną niespodzianka


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies