Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ukojenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ukojenie

Aurelllia 22:03, 01 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ojej Zoja, że akurat na Święta :/ ale pogoda tragiczna, to przynajmniej nie żałujesz, że do ogrodu nie wychodzisz
Goście fajni
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Urszulka 00:44, 02 kwi 2018


Dołączył: 21 kwi 2017
Posty: 77
Goście cudni, kuruj się, u mnie lało calutką noc i cały dzien, dopiero przestało. A już było tak sucho, fajnie, rzeczka niedaleko wypełniła sie wodą po brzegi, znowu... ehh, pozdrowienia
____________________
Ulla
zoja 05:00, 02 kwi 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Dzieki Dziewczyny
Slabo ta moja kuracja tej nocy w ogole sen mi nie wychodzi, a ile mozna wziac proszkow? /pyt. retoryczne/
Glowa mi peka... Patrzenie w net czy tv srednio przyjemne.

Aurellka gdzie w swieta do ogrodka? U mnie to niewykonalne, ale do Tesciow mielismy pojechac i nie wyszlo

Ulla tzn. ze moze Cie podtopic? Oby nie, zima noe byla zbyt sniezna to moze ziemia wchlonie wode. Ja z tego deszczu troche sie ciesze, ale u mnie nigdy nie podtapialo...
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 05:08, 02 kwi 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
U mnie dzis w prognozie pogody deszcz ze sniegiem i 7 stopni.
A jutro juz 15 i sucho.

Dziwne te swieta.

Gdy wyzdrowieje czeka na mnie pikowanie rozsady. Najwyzsza pora na zolte pomidorki, trawy, kalarepe/z tej to zupelnie nie wiem czy cos bedzie/ i moze astry.
Pytanie gdzie to wszystko ustawie i zaczynam myslec o pomidorach w kuchni. Moze rosliny 'jadalne' nie beda powodem klotni z eM.
Zdjec nie mam, ale pouszczykiwalam juz niektore petunie - te najwieksze o 3 pare lisci.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Bogdzia 06:48, 02 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajne zdjęcia ptakom zrobiłas, brateczki i doniczki śliczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paulina_ns 12:06, 02 kwi 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zoja zdrówka życzę, faktycznie pogoda beznadziejna, ale coś od jutra ma być lepiej, chociaż to już słyszałam wiele razy. Śliczne zdjęcia ptaków, też je dzisiaj rano obserwowałam, ale u mnie skromnie tylko sikorki, Wróbelki i kosy, a u Ciebie no no szaleństwo dzięcioł nawet się pojawił miłego dnia i odpoczywaj.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
BKosimkArt 12:25, 02 kwi 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ten ból głowy i mnie dopadł... może to przed tymi zmianami pogodowymi dziwnymi...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
zoja 19:07, 02 kwi 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Bogdzia napisał(a)
Fajne zdjęcia ptakom zrobiłas, brateczki i doniczki śliczne.

Dziekuje dzis chyba dostrzeglam nowego szarego z czapeczka - szukalam w necie i wyszlo, ze kapturka.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 19:09, 02 kwi 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
paulina_ns napisał(a)
Zoja zdrówka życzę, faktycznie pogoda beznadziejna, ale coś od jutra ma być lepiej, chociaż to już słyszałam wiele razy. Śliczne zdjęcia ptaków, też je dzisiaj rano obserwowałam, ale u mnie skromnie tylko sikorki, Wróbelki i kosy, a u Ciebie no no szaleństwo dzięcioł nawet się pojawił miłego dnia i odpoczywaj.

Dziekuje - przyda sie bo jutro bezwzglednie musze do pracy isc, a mam 37,6
Ptaki z roku na rok sa inne - dochodza nowe co bardzo cieszy. U mnie na poczatku tez tylko wroble i sikorki byly. Teraz w zime maja karme a w lato poidelka i sa stalymi mieszkancami niemal
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zoja 19:11, 02 kwi 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BKosimkArt napisał(a)
Ten ból głowy i mnie dopadł... może to przed tymi zmianami pogodowymi dziwnymi...


Ja stawiam u siebie na jakiegos wirusa bo grzecznie chodzilam ubrana i nie bylo wiosennych szalenstw, a glowa u mnie w pakiecie z goraczka
Oby przestalo wiac i na prawde cieplo sie zrobilo to moze nie rozchoruje sie bardziej.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies