Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

danuta_szwajcer 11:06, 09 cze 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)

To sporo Edenka piękna, ale jest też tyle ślicznych....może jak będę ciąć, to jakiś patyk do ukorzenienia wezmę. Mam 62 róże, nie mam już miejsca na kolejne, wystarczy, bo potem jak pomyślę ile z nimi pracy, to

ta olbrzymia, jest u mnie od 21 lat
Sympatia



tu hosty się duszą, same wielkie odmiany, koniecznie trzeba już dzielić


No nie zauważyłam tej róży u Ciebie ale cudnie to wygląda a ja mam bzika na wszystko co się pnie, lubie haha tak jak moje życie poplątane Chyba też tak zrobie usiebie bo jak widac dają rade
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 11:02, 10 cze 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
frezja napisał(a)
Przyjemnie u Ciebie; suszy nie widać, ale życzę porządnego deszczu

Jest przyjemnie, ale susza okropna, siano zamiast trawy, ale co robić.
popatrz jaka trawa

część patyków anabel super, część kiepsko

nie wiem jakim cudem tam lilia jest

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 15:34, 10 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Zegar bardzo pomysłowy. Nie tylko kobiety tu zaskakują gratulacje dla Wykonawcy! Podobają mi się różanki u Ciebie pod drzewami
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Milka 21:00, 10 cze 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zachwyty zostawiam i mykam oglądać lawendowe pola

Dzięki, teraz jakoś tego czasu brak. Moje lawendy też w łanach prawie...mimo cięcia do zera. Buziak Sylwia

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
yolka 22:36, 10 cze 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
A co to jest trawa, jak wygląda? ja jej już nie pamiętam. W maju u mnie dwa razy popadało po około 15 min, lekko nie ulewnie. Wszystko schnie. Podlewam więc rabaty dają radę. Na polach jeszcze jako tako bo ziemie ciężkie gliniaste. ale jeszcze z tydzień i wszystko wyschnie. W złym miejscu mieszkam jeśli chodzi o klimat. Uf ponarzekałam.

Irenko Twój ogród niezmiennie mnie zachwyca, masz wszystko o czym marzy prawdziwy ogrodnik
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kindzia 10:40, 11 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie ziemia mokra, trawnik zielony, ale w cycku Phantom na pniu mi zdycha...i nie wiem dlaczego. Oglądałam go, patrzyłam jak sroka w gnat...nic niepokojącego nie widać, dobrze się ziemi trzyma, a zdycha. Wiszą mu listki bardzo smętnie...walczy jeszcze, ale nie mam nadziei, że go jeszcze żywego zobaczę jak przyjadę
Nie ma lekko...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
20:19, 13 cze 2018
Irenko, którą hacone byś mogła polecić?
Co myślisz o Beni Kaze i Aureola?
agata19762 20:39, 30 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Witaj Irenko
Co u Ciebie ?
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Gardenarium 21:15, 30 cze 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MonikA napisał(a)
Irenko, którą hacone byś mogła polecić?
Co myślisz o Beni Kaze i Aureola?


Obydwie polecam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
21:27, 30 cze 2018
Gardenarium napisał(a)


Obydwie polecam.

Dziękuję za odpowiedź
Kupiłam i już posadziłam Aureole i Beni Kaze tez kupie korciła mnię, a teraz to już na pewno
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies