Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

anabuko1 20:16, 12 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Piękne wspomnienia porównania. . Widać ogrom pracy wysilku i serca .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
14:56, 13 gru 2018
ostatnie posty są super )

marzy mi się żeby nie zginęły w czeluściach forum ...bo to jednak dobra wiedza i jakaś przestroga przed sadzeniem wszystkiego "na kupie" za ciasno ))
ElzbietaFranka 10:35, 14 gru 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Milka napisał(a)

I wzajemnie:.....złapałam
To na pw napisz, kiedy skansen 19-wieczny chcesz zobaczyć i najnowocześniejsze zabezpieczenie kurnie ma rottków u mnie, na razie nie mordują, jest piękna asymilacja

pytanie, Mira, ściąć? one na wysokości 8m, mojego domu nie widać, ale jak wiatr, sypią brązem...uff...




Milus wszystkie tuje w tym roku sypia tak maja od czasu do czasu. Suchy rok i zrzucaja igliwie. U mnie tez sie bardzo przerzedzily, ale wszystko odrosnie.

Odnosnie wzrostu jezeli maja 8 m przycielabym 2 m jak przycinke dobrze zniosa w przyszltm roku znowu 2 m. Albo ciachac od razu 4 m. Trzeba je tez po bokach skrocic aby zgestnialy.

Moje byly wysokie ok 5 metrow i w zeszlym roku przyciela i ladnie odbily przycinam tez boki.
Wzrostu trzeba pilnowac przynajmniej raz na 2 latactrzeba ciachac.

Poza tym wspominki ladne. Tez mam co wspominac, ale nie mam specjalnie czasu aby szperac w komputerze.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
oliwka 15:43, 14 gru 2018


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965




Irenka, przeglądm te zdjecia i nie wierzę, że kiedyś nie było tu tych sosen po lewej !!!!!!
Dobrze, że wróciłaś. Jesteś dla mnie skarbnicą wiedzy i nakręcasz mnie do pracy Dzięki tobie znowu czekam na wiosnę
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
dana1s 17:10, 14 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Ale piękne wspominki. ja też czasami wracam do starych zdjęć i już widzę że wkrótce czeka mnie wielka rotacja w ogrodzie, a cięcie już na wiosnę. Starodrzew to skarb, ale też zmora. Brak światła jest najgorszy a potem susza. Wypijają całą wodę...
Pięknie wyglądasz przed tym domkiem
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Milka 07:31, 19 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Irciu ale super fotki wspominkowe Pamiętam jak albumy razem oglądałyśmy. Nie mogłm się zmianom nadziwić wtedy a teraz to już całkiem Buziak

Gosiu dzięki za odwiedziny jak oglądam foty na przestrzeni lat, nie mogę się nadziwić ile zmian było, no i pewne jest że to nie koniec. Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:32, 19 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Irenko takie porównania są balsamem dla duszy dla tych co dopiero zaczynają i wsparciem ogromnym i mobilizacją.
Jak człowiek zobaczy, ze przepiękny wyjątkowy ogród na przestrzeni czasu się zmieniał, dojrzewał, rodził w bólach. Jakie są tego efekty to patrząc na to co ma u siebie już się nie poddaje tylko walczy by też tak mieć za ileś tam lat. Twój ogród i Wasza przygoda, dla nas był i jest nadal ogromnym motorem napędowym. I wiem to na pewno, że nie tylko dla nas


Bardzo miło to słyszeć warto wracać do wspomnień, dla mnie też to motywacja do kolejnych działań, buziak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:33, 19 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Alicja169 napisał(a)
Wspominkowo - nostalgicznie Wspomnienia to nasze osiągnięcia, porażki, radości, smuteczki - też lubię obrazkowe wspominki, niektóre mam w formie ksiązeczkowej, to super zabawa takie ksiązeczkowe scenariusze.
Serdeczności Irenko dla Was - Pracusie

Pięknie to ujęłaś Alu
Wam również wszystkiego, co najlepsze
Pracusie z wolnym tempem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:34, 19 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
wiunia napisał(a)
Irenko piękne wspomnienia...

Dziękuję bardzo mnóstwo miejsc do porównań, ale stale brak czasu mi.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:34, 19 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Waclaw napisał(a)
I ja lubię takie wspomnienia. Z przyjemnością podglądałem.
Pięknie u Ciebie

Wacławie dziękuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies