Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 11:14, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basilikum napisał(a)
Irena niesamowite to jak duzo pracy wlozyliscie, by stworzyc ten raj, ktory teraz macie

Iza dziękuję, album widziałaś, to wiesz, co za syf był
Nawet, jak się powoli robi z różnych powodów, to zawsze coś przybywa i to cieszy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:15, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
yolka napisał(a)
Cudów dokonałaś

Dzięki, ale nie sama, z mężusiem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:16, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Bożenko, podkrzesaj czyli podnieś korony Jak u Irenki.

Już widzę ile mi przybyło słońca ciekawe czy tulipanowiec mi coś wypuści???
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:19, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)
Te zdjęcia z powodzi straszne, ale przerobiłas ten teren w bajeczny sposób. Drzewa tez mam za duże ale m nie da wyciąc, denerwują mnie.

Dzięki Bożenko Po co drzewa wycinać,podciąć i nadal cieszą, a dolne partie idą w górę wtedy, no u mnie mniej teraz będzie pracy z igłami i liśćmi, to było główne założenie podkrzesywania. Dziś miała być ekipa, ale leje od rana, jak mnie to cieszy...po suchym lecie, to luksus
Wracają jutro
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:32, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorota123 napisał(a)
Zdjęcia z powodzi przyprawiają o dreszcze, wykonaliście wielką pracę. Teraz Wasz ogród należy do tych najładniejszych. Śledziłam regularnie prace porządkowe w ogrodzie. Duże drzewa nadają klimat ogrodowi, ale wcale nie są bezobsługowe.

Dorotko, czy najładniejszy, to poczucie jest względne, ważne iż nas cieszy, bo nasz i sami pracę tytaniczną wykonaliśmy.
Masz rację, drzewa są w ogrodzie konieczne, bardzo lubię i muszą być, ale gdybym zaczynała od zera i miała obecne narzędzia, zrobiłabym zupełnie inny ogród, więc i tak całe szczęście, że nie jest źle.


nawet ten domek letni, co to ani wywalić,bo koszty... czy robić...tyle lat i pracy, ale w końcu ukończone i wszyscy go lubimy
2012r.




____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:34, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasya napisał(a)
Az ciężko uwierzyć

Wyobraź sobie, że mnie też
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 11:39, 11 gru 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Juz kiedys pokazywalas te zdjecia z zalania. Naprawde duuzo pracy za Wami. Teraz macie piekny ogrod z dusza i rowniez uwazaam, ze jeden z najpiekniejszych na O.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Milka 11:39, 11 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AgnieszkaW napisał(a)
To dopiero jest porównanie Jednak pracą można zdziałać cuda.

Tak Agnieszko, dziękuję
Było chwile załamki i zwątpienia, obecnie jakby narzekam, że wszystko za wolno idzie, ale nie przeskoczę tego...zatem cieszy mnie wszystko, co mam, co udało się zrobić, za plany do realizacji, byle tylko zdrowie, to jakoś będzie...najgorzej, że po drodze gusta się zmieniają i tu mi największy problem wyskakujebuź
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 11:45, 11 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Też widziałam te zdjęcia z albumu i to nas mobilizowałoBo Wy z czegoś tak potwornego takiego cudu dokonaliście, a wszystko własnymi rękomaSatysfakcja ogromna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gosika67 11:52, 11 gru 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ale metamorfoza, jak to dobrze wrócić do tego co było , co jest i być z siebie i swoich najbliższych dumnym, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies