Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

sylwia_slomc... 15:34, 24 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81933
Kurcze wsadziłam w zesłym sezonie dwie sieweczki stipy od znajomej bo u Niej się zachwyciłam takimi wiloletnimi kępami falującymi, a Ty takie rzeczy piszesz to chyba nie będę płakać po niej gdyby nie przezimowały
A ciekawe jak by sie zachowywała w łące kwietnej jak myślisz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
martaibartek 17:15, 24 lut 2019


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Milka napisał(a)





Irenko witam się w nowym sezonie po raz pierwszy! zawsze zaczynam nowy sezon od twojego ogrodu, bo u ciebie wszystko najszybciej rusza a tym samym cieszy

Jak mogę zapytać o te płotki z czego one są? to metal czy tworzywo? jak się sprawują? moje psy łażą gdzie chcą i pomimo ogromnej miłości do nich planuje ograniczyć im teren wędrówek własnie takimi płotkami
____________________
Justyna 18:35, 24 lut 2019


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Irenka ruszyła z pracą Ale już masz porządek Te głogowniki u Ciebie wyjątkowe!
Ściskam
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Jana 18:46, 24 lut 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
pozdrawiam Irenko po długiej przerwie śliczny awatarek widzę, że działasz ostro w ogrodzie, od razu przestronnie się zrobiło Ty stipę wyrzucasz a ja jeszcze nigdy jej nie siałam...ale myślę, że jest wiele innych traw, które ładniej wyglądają
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Milka 21:27, 24 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A..musiałam się cofnąć do Twoich początków
Teraz kojarzę
No 2 dni rodzinnie, burzliwie, radośnie, obiad, dobre jedzonko i gry
uwielbiam

Co do stipy, moje i tylko moje zdanie, ta trawa nie nadaje się do uporządkowanych rabat
Jeśli ktoś lubi robotę i bałagan, ona na nr 1
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Renii 21:27, 24 lut 2019


Dołączył: 19 cze 2017
Posty: 1258
Pola napisał(a)
Irenko doczytałam w artykule o judaszowcu, że posiadasz taki egzemplarz, czy masz może fotkę tego drzewa jest piękny i myślę nad posadzeniem. Problem będzie taki że chcę taki już większy.


Kupiłam na jesieni Judaszowca w Pisarzowicach - nie pamiętam nazwy odmiany -bardzo ładny egzemplarz cena 190 zł. Masz chyba niedaleko Jak przezimuje zobaczymy- nie okrywałam go - mam nadzieję, że przeżyje
____________________
Japoński ogród Reni i Matiego
Milka 21:29, 24 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Justyna napisał(a)
Irenka ruszyła z pracą Ale już masz porządek Te głogowniki u Ciebie wyjątkowe!
Ściskoj..
Cię ruszyło

Mama dużo, ale co tam, zrobi się, cała rodzina ruszy

No buziak, za aktywność
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monia81 21:30, 24 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Milka napisał(a)


Co do stipy, moje i tylko moje zdanie, ta trawa nie nadaje się do uporządkowanych rabat
Jeśli ktoś lubi robotę i bałagan, ona na nr 1


I z tym się zgodzę, ta trawka to taka mała bałaganiara, no cóż, ale lubię ją bardzo Irenko piękny avatarek buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Milka 21:36, 24 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
martaibartek napisał(a)


Irenko witam się w nowym sezonie po raz pierwszy! zawsze zaczynam nowy sezon od twojego ogrodu, bo u ciebie wszystko najszybciej rusza a tym samym cieszy

Jak mogę zapytać o te płotki z czego one są? to metal czy tworzywo? jak się sprawują? moje psy łażą gdzie chcą i pomimo ogromnej miłości do nich planuje ograniczyć im teren wędrówek własnie takimi płotkami

Kurcze, ale jesteś miła
Rusza i rusza, najbardziej cieszy mnie to...co nie w naszym klimacie
Te płotki są z metalu, doskonałe, ale teraz już potrzebuję wyższe, szukam. Nie były tanie, ale i tak warto zainwestować. Aktualnie szukam takie, na 70 cm oczywiście z powodu psiaków, kocham je bardzo, ale cięgiem, mam sajgon.
I bardzo mi miło,że do mnie zaglądnęłaś, dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 21:36, 24 lut 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monia81 napisał(a)


I z tym się zgodzę, ta trawka to taka mała bałaganiara, no cóż, ale lubię ją bardzo Irenko piękny avatarek buziaczki

Moniu, dzięki
A szykuj się, jutro patyki wysyłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies