Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Milka 06:54, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
Już sie nie mogę doczekać nagrań u Was i emisji Nie wiedziałam, że jest Busem.....
Muszę poszukać w necie

Pod koniec kwietnia będą, zobaczymy w praniu, jak to wyjdzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:18, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Maja, Rok i Busem - zawsze warto oglądać programy z Pasjonatami a jeszcze jak się ich osobiście zna, to już duża frajda!




Dzięki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:20, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Cały dzień w ogrodzie! Gratuluję!
Ale Ty jeszcze dzisiaj machasz łapkami?
Pozdrawiam

Łapki teraz drętwieją, a cięcie dalej czeka, zabiorę się dziś za najstarsze hortensje, to wielkie krzaki. Buź
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:23, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
paradas napisał(a)
Te białe donice to miały taki kolor fabrycznie?
Ja parę moich donic ceramicznych na użytek domowych roślin pomalowałem miesiąc temu i już są całe brudne

Damianie, tak, one takie już kupione. Wytrzymałe na temperatury, bo terakotowe mam i ja, dużo, też w swoim czasie malowałam, ale one po jakimś czasie tracą żywot, stylowe, ale stale na nowo donice nie chce mi się już kupować.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:25, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)
Irenko, ale żeś popracowała. Wszystko już tak ładnie u Ciebie wygląda. Dobrze, że w pracy możesz odpocząć
No ja się bardzo cieszę, że Twój ogród będzie w TV

Dzięki Ewa no jeszcze jest pracy, jakoś powoli z przerwami zrobię, oj przydałaby się, pomoc, niestety dzieci nie lubią tej roboty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:28, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aurelllia napisał(a)
22 magnolie? Szczęka mi opadła a ja się zastanawiam gdzie jedna wcisnąć- ale już wymyśliłam w tym roku gdzie

I powiem Tobie, że giną w ogrodzie, część młoda jeszcze, pewnie z czasem wiele krzewów wymienię na magnolię, wybór duży, małe i wielkie, wybieram te kolumnowe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:30, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gocha napisał(a)
Irenko bardzo dużo masz już zrobione w ogrodzie. Pięknie wyglądają te donice z bratkami. Bardzo dużo masz do cięcia . Ja jeszcze prawie w lesie z robotą, tylko częściowo mam zrobione i to niewiele. Buziaki

Gosiu, no coś już zrobione i cieszy.
Wiosną dużo pracy, aura różna, ale wyrobimy się obie, jak co rok, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:32, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)
Irenko, pospacerowałam, masz już sporo ogarnięte. Ja rozplenice wycinam elektrycznymi nożycami do żywopłotu, tzn eM wycina a ja trzymam czuprynę Idzie w miarę szybko

Mirka, nie da się wszędzie u mnie tymi nożycami, przedłużacz nie sięga i tak napchane innego dobra, że po drodze wszystko się zniszczy. Coś będę dumać, w tym roku na jesień na bank powiążę trawy, bo jak mi psy w nich szaleją, to wkoło słoma
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 07:41, 19 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
anabuko1 napisał(a)

ładnie już z tymi donicami i w donicach.
Rowerek przemalowałabym.Z daleka bardziej byłby widoczny

Aniu, pisałam wcześniej, że chcę je przemalować, mam farbę, ale pogoda i czas na razie blokuje, ciepło musi być , no i na ogrodzie muszę zrobić te najważniejsze cięcia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 11:08, 19 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Idziesz jak burza, jaki porzadek,tez nie umie tego przerobic a o wiele mniej mam niż Ty. Wczoraj same hortensje przycinałam i zajęło mi 8 godz bo i patyczki segregowałam dla znajomych. Kiedy masz te nagrania? Oj też bym się stresowała. Piekne masz te donice z bratkami Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies