Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

Agania 13:42, 19 kwi 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
O ja nieświadoma strzeliłam gafę, z kimś mi się pomyliło Irenko...mam nadzieję, że się nie obrazilaś na mnie, ale wiem, że mnie tej emerytury już brakuje...ja mam jeszcze około 5 lat do tego wydarzenia

Hakonki bujne masz i cały ogród bosko już kolorowy..w Święta odpoczywamy jak miałam psiury to też psociły, ale bez nich nie ma życia...muszą nam towarzyszyć
Wesołych kochana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Poppy 22:49, 19 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Milka napisał(a)


kwitnie już bodziszek żałobny, mam z siewu, a siałam 2 lata temu i zdziwiłam się, co mam




Sliczny. Z mojej paczki nasion nie wykielkowal ani jeden.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 23:07, 19 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Milka napisał(a)

Czyli zgadzamy się
Ale Black Tulip jest kolumnowa, rośnie wąziutka, a Genie bardzo rozłożysta, dlatego ją podcinam i formuję na zgrabne drzewo. Jeśli cięcie magnolii zrobimy po kwitnieniu, 1 tydzień, to nawet na ciętych gałązkach pojawia się kwiat, nie wiem czy u wszystkich magnolii, ale u Susan na pewno, mam to sprawdzone. I cieszę się, ze takie nowiny odnośnie magnolii przekazujesz. Cięte brzozy, jeśli nieumiejętnie, tracą na urodzie, cięcie musi być też estetyczne.
Do małego ogrodu polecam Piruette, Rose Marii i Sunsation, te znam i rosną wąziutko
to Marie Rose
wg mnie najpiękniejsza, kwiaty rozwijają się od dołu, do góry, bardzo długo kwitnie, prawie 3 tygodnie, zdjęcia z poprzedniego roku, w tym z powodu ubiegłej suszy, nie zakwitnie, kwiaty większe niż u Black Tulip




Milko, jak to mozliwe?
U nas podaje, ze black tulip to 4-8m wysokosci, i szerokosci ok 5m. RHS tweirdzi, ze moze byc i 8. A Genie to max 4m na wysokosc, i szerokosc to max 1.5m.
no ale moze oficjalne wymiary swoje, a praktyka swoje W kazdym badz razie, black tulip za duzy, moj ogrod szeroki na 6 z kawalkiem, albo jakos tak Wybralam Gienke, no bo jak inaczej
Marie Rose mnie powalila, przesliczna! dzieki, zanotowalam, bede sie rozgladac za nimi. Sunsation tez niczego sobie
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 23:10, 19 kwi 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Bzy u nas tez kwitna, i jak pachna! ALe Hakonki to u Ciebie mocno do przodu!
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
ElzbietaFranka 07:05, 20 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13915
Miluś też tak miałam z rododendronem. Wszystko ładnie i oklapl. Jeżeli pies to powinnaś jeszcze teraz odsłonić korę i przemyć go bo pewnie te soki dalej w ziemi są i korzenie pobierają również korę zmienić.

Podłej go Previcurem lub mildeksem opryskaj.
Mój rodek odzywa twój ma ładne zielone łąki kwiatowe to nie jest tak źle tylko trzeba wypłukać siki.

U mnie trochę mróz krzewy dotknął widzę że i wiśnia trochę nie tak kwitnie jak zawsze. Po tygodniu nic mi nie urosło widząc zieleń u ciebie w kompleksy wpadam.

Pozdrawiam Wesołego Alleluja
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 16:49, 20 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zabiegany czas
Kochani, życzę Wam radosnych i rodzinnych świąt, wesołego Alleluja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 17:03, 20 kwi 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Irenko, Niech Wam słonko świeci i zdrowie dopisuje, a ogród radości mnóstwo zafunduje! Wesołego świętowania!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anabuko1 17:42, 20 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Milka napisał(a)
kiedy ja trawę dosieję???
ziemia zbita i susza
no i korzenie moich drzew
nawet kurdybanek tu nie daje radę


anabelki
a z tyłu domu, gdzie nic nie robię, sucho i nie podlewane, o wiele większe

hakonki w kamieniach

Piękne widoki
Wiosna śliczna
A Hakonki jaki cudne.
Moje małe 3 żądnego znaku życia nie dają
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
greg66 18:51, 20 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Irenko dużo zdrowia i radości
Wesołego Alleluja
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
agata19762 22:38, 20 kwi 2019


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Irenko Tobie też zdrowych radosnych i rodzinnych Świąt
Nie mogę wyjść z podziwu jak Ty to wszystko ogarniasz ???

Pozdr
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies