Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

basia3012 23:29, 26 maj 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Irenko, przyszłam na rodki. I oczywiście warto było, przepiękne, bujne. Tak jak wszystko inne oczywiście.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
KasiaBawaria 18:46, 27 maj 2022


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Lubiny wygladaja u ciebie niesamowicie.Masz problem z wysiewaniem sie ich?
____________________
Zapraszam na kawe
vita 17:45, 28 maj 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
No, dla mnie Twój ogród mega wrażeń, każdego roku Wiesz, narzekamy, że brak czasu, że nie opryskane, że poniemieckie, ponarzekać trzeba, ale kocha się tę monotonną robotę.
Pogoda się powoli ustala?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Alicja169 19:58, 28 maj 2022


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Obejrzałam z estetycznym uniesieniem Buziaka zostawiam
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Milka 07:48, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Roocika Asiu dziękuję. O tej porze, kiepsko mi idzie w ogrodzie, z niczym nie wyrabiam, ciut mnie to frustruje.

ElzbietaFranka Elu dziękuję. Cieszę się, że wszystko się przyjęło. Zawilce z nasion się wysiewają, przesadź i niech się sieje. Przy okazji podeślę ci jeszcze.


Johanka77 dziękuję. Bratki kończą, a patyki anabelek mizerne, ale żyją.

RumiankaKochana, mój trawnik dziki, są miejsca zielone i złote, ale lało, znowu lało, wiało i może odżyje. Strułam się, fatalnie się czułam i nic od 4 dni nie robiłam, zresztą i pogoda nie do pracy.

Ewa777 Ewa dziękuję. Azalie też w różnej kondycji. Jakiś szkodnik je atakuje i zamierają gałązki, wycinam je, ale wkurza mnie to. Tak myślę, że za 3 lata ogród będzie znowu inny.

Martka Marta, kompozycja stworzyła się sama, tylko irysy były, reszta samosiew

Basieksp dziękuję wszystko u mnie znowu po swojemu, muszę jakoś to opanować; co rok to mówię i co rok to samo

Gosialuk Gosia, w tym roku i tak rodki później, zgrywały się z tymi drzewiastymi piwoniami, w tym nie. Niektóre dopiero zaczynają.

Wacławdziękuję


Rok temu po ulewach, hortensje w donicy miały biały nalot. Mimo mycia i oprysku. W tym roku jest aż tak, paskudny szkodnik, zamierają liście i cała roślina, nie wiem, co to jest. Pada i wieje i trudno oprysk zrobić. Raz się udało, zrobię powtórnie, czy ktoś wie, co to jest?


____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:28, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
basia3012dziękuję; przyznam się, że ostatnie 2 lata słabo dbam o rodki, ma to wpływ na ich wygląd i kondycję. Jak były małe, łatwo było, teraz nie. Dziw, że jakoś żyją.


KasiaBawaria Kasiu, łubiny bardzo lubię. Oczywiście, każdy który pokazałam, nasiał się, idą kolejne siewki, w różnych miejscach; wykopuję i daję tam, gdzie wolne miejsce, chyba że akurat same idealne wybiorą.


Vita Ostatnio sporo narzekam. Ogród podlany na maksa, bałagan znowu, bo wichury, wkoło macieja to samo robię, a tyle cięcia mam, plewienia i kanty.

Alicja169 dziękuję i uściski Alu


zagościła fuksja, mam pierwszy raz, prezent z okazji święta mamy


pęcherznice na pniu trzeba ciąc dość mocno jednak, bo inaczej rzadkie się robią


dumam, co z powojnikami na łukach, bo bluszcze do cięcia, a one tak szaleją, że nie mogę ich opanować, a róże też mi zasłaniają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:29, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

róże z patyków, ciemniejsza Laguna, druga...nie pamiętam

wszystkie w mszycy i szkodnikach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:30, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

szałwie w donicy, je tez powojnik ściska

czosnki Krzysztofa muszę przesadzić, co rok już to gadam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:31, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:34, 29 maj 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies