Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

gosika67 22:20, 04 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj Milko napisz coś o swoich łubinach, jak ich się dochowałaś?Pozdrawiam Gosia.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
wiunia 00:48, 05 lut 2017


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Madzenka napisał(a)


Dzisiaj nie tnij, tniemy w słoneczna pogodę



Marzenko nie wytrzymałam i coś tam podcięłam, na serio nie mam w tygodniu możliwości, aby cokolwiek zrobić w ogrodzie wracam do domu po 18, a jeszcze długo zanim o tej porze będzie jasno a prognozy pogody tak zwodzą, że trudno im zaufać. ...będzie dobrze mam nadzieję z tymi kilkoma obcietymi gałązkami.
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
ElzbietaFranka 00:49, 05 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14107
Milka nie dalam rady mialam gosci, bylam troche u twojej psiapsiolki z ogrodowiska "bawarki" widzialam wasze wspolne zdjecia, to twoja posiadlosc taka zielona?
Pisalam, ze mnie zatkalo to z wrazenia, rododendrony blędne. Szczegolnie ta rabata na srodku. Posadziłas w 2012 r. W ciagu 4 lat tak urosly co ty robisz, ze takie piekne.
Tych raslin masz tyle, ze czlowiek oczoplasu dostaje, piekna ta lawenda 18 latka. Rzeczywiscie masz sporo tych sosenek. Jak to robisz, ze te wszystkie rosliny tak pieknie rosna pod tymi sosenkami.
Ja mam nadzieje, ze za 3 4 lata tez bede miala wyzsze swierki, sosny w zeszłym roku posadzone. Lubie sosny mialam bardzo duzo grzybow maslakow w zeszlym roku.
Dzisiaj chodzac po dzialce, przyszlo mi do glowy, ze na tym forum nikt nie mowi o pieknym iglaku jakim jest "kurniku" mam takie 7 letnie szybko i ladnie rosna.
Bede jeszcze dalej ogladala twoj watek, jak tylko odpisze wszystkim ktorzy wpisali sie domojego watku.
Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Katkak 10:39, 05 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Magnolie gwieździste strasznie mi się podobają za tą świeżość i delikatność. Ale już nie upchnę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Bogdzia 11:24, 05 lut 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniaaa napisał(a)
A łuki to skojarzyły mi się z Grecją No właśnie skąd taki pomysł z łukami,one chyba są stare prawda? Ale pomysł świetny i ten oplatujący je winobluszcz.

Milko z Mirelką u mnie dyskutujemy na temat czy magnolie można przycinać,bo my wiemy ,że nie i chyba większość z nas.Gdzieś na forum doczytałam,że ktoś próbował i wszystko ok z magnolią.Proszę wypowiedz się u mnie jak jest z Twoimi.Próbowałaś je kiedyś podcinać? Czy rosną tak jak natura im pozwala


Ja sporo ciełam (3 szt) i nic sie nie stalo ale jesli pisza ze nie powinno się to chyba jednak trzeba uwazac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
12:19, 05 lut 2017
Bodziu dziękuję za odpowiedź,czyli jednak są dwie szkoły co do ich przycinania
Madzenka 12:59, 05 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania nie tnemy, magnolie tego nie lubią. Jeśli jest taka potrzeba drobnej koretkty dadzą radę, ale z założneia to nie sa krzewy i drzewa lubiące ciecie
Przyciać można po kwitnieniu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
13:08, 05 lut 2017
Dziękuję Madżenko Wywiązała się dyskusja ale ja i tak nie tnę swoich.Słucham się
Nikita 20:08, 05 lut 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Irenko, zaglądam i swój ślad zostawiam. Widzę, że u ciebie już tematy wiosenne.
Pozdrawiam, buziaki przesyłam i dołączam do grupy oczekującej na wiosnę.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
ElzbietaFranka 20:13, 05 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14107
Magnolia nie lubi ani ciecia ani przesadzania. Nie lubi przesadzania bo ma bardzo kruche korzenie jak przesadzac trzeba obkopac bardzo duza darn w okol korzenia jezeli rosla w cieniu to trzeba posadzic ponownie do cienia. Ciecie tylko galezi przy pniu i zamalowac rane.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies