Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z Zielonego Wzgórza

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z Zielonego Wzgórza

AniazZielone... 17:36, 20 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Szaleństwo i to wielkie, a jeszcze chciałby morele, wiśnie, tylko gdzie to posadzi?
Chyba, że zrobi drugie piętro w ogrodzie
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 22:04, 28 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Wczoraj odwiedziliśmy nasze włości, powstały nowe plany powiększenia ogródka, chociaż dla mnie to nadal i tak mało. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Dlatego i tak się cieszę. Kwitną pierwiosnki, wkopane niedawno, przyjęły się. Super

Zaskoczył mnie za to rabarbar
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Katkak 20:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aniu, to jest niesamowite, nie? Kawałek ziemi, a tyyyle radości dla całej rodzi ki . Ogród potrafi cieszyć jak nie wiem co . Fajny ten Wasz zielony świat . Pokazuj, pokazuj co tam się u Was dzieje . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AniazZielone... 23:03, 13 kwi 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witaj Kasiu, miło, że mnie odwiedziłaś. Tak to prawda nieduży kawałek ziemi, a cieszy i to bardzo
szykuję się w weekend do powiększania ogródka warzywnego. Nowe zdjęcia będą, ale dopiero po weekendzie.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 16:17, 19 kwi 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
U mnie jak na razie zielono, forsycje już przekwitły, kwitną tylko bratki i to kilka sztuk. Z utęsknieniem czekam, aż się zrobi kolorowo, dobrze chociaż, że mam słoneczniki, ale to nie to samo.

2 tygodnie temu dostałam przesyłkę z murarkami. Mąż zainstalował domek dla murarek, a one upodobały sobie zwijacz od węża


Pierwszy kwiat pigwowca


Bergenia będzie kwitła na skalniaku, nie mogę się doczekać


W ten weekend zrobiłam chyba z 30 kursów taczkami. Skalniak ma świeżą ziemię, wcześniej była czarna agrowłóknina, a pod nią glina. Glina oczywiście została, przesadziłam kilka bratków, dosadziłam całe 3. Takie są efekty


Dzieciaki ciężko pracowały, przesiewały kamienie i żwir, a potem oczywiście zasypywanie



Mąż plótł żyłki dla clematisów


Tutaj zdjęcie jak zmienia się nasz domek. Czekam na zakończenie remontu, ale już bliżej niż dalej


Na zakończenie część mojego ogródka, czekam aż wszystko powschodzi. Narazie widać truskawki, poziomki, czosnek, siedmiolatkę i rabarbar
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Rojodziejowa 09:04, 03 maj 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8277
Witaj Aniu wpadłam podglądnąć co u sąsiadki się dzieje, bo zdaje się, że Twoje królestwo jest najbliżej położonym mnie ogrodem Pozdrawiam i kibicuję!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao_J 14:29, 03 maj 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
AniazZielonegoWzgorza napisał(a)
U mnie jak na razie zielono, forsycje już przekwitły, kwitną tylko bratki i to kilka sztuk. Z utęsknieniem czekam, aż się zrobi kolorowo, dobrze chociaż, że mam słoneczniki, ale to nie to samo.

2 tygodnie temu dostałam przesyłkę z murarkami. Mąż zainstalował domek dla murarek, a one upodobały sobie zwijacz od węża



Świetny ten domek. I jaki pomysłowy
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AniazZielone... 22:02, 04 maj 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Rojodziejowa napisał(a)
Witaj Aniu wpadłam podglądnąć co u sąsiadki się dzieje, bo zdaje się, że Twoje królestwo jest najbliżej położonym mnie ogrodem Pozdrawiam i kibicuję!

Witaj Rojodziejowa, u mnie przekopywanie, plewienie, sadzenie i tak w kółko.
Niewiem czy do końca czerwca się wyrobię. Jestem dobrej myśli.
W naszej okolicy mało widać ogrodów.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 15:43, 05 maj 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Makao_J
Także podoba mi się domek dla murarek, bardzo cieszę się, że zdecydowałam się, aby przysłali mi, i w ogóle, że załapałam się jeszcze, bo późno się zgłaszałam, ale widocznie nie było dużo chęnych
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 16:01, 05 maj 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
U mnie troszkę drgnęło. Kończę tworzenie ogródka, jeszcze zostało mi do przekopania jakieś 4 metry kwadratowe, ale to już pestka. Wkopałam już w dużej części obrzeże, więc jeśli chodzi o tworzenie ogródka, to już jestem na końcu drogi. Mam nadzieję, że skończę w sobotę. Licząc zimę zajęło mi to 11 miesięcy. Potem muszę przekopać teren pod kukurydzę i słoneczniki i zabrać się za rabatkę kwiatową.
Kwitnie u mnie malutko, ale chociaż tyle:
Cały jeden tulipan

Bratki, przesadziłam resztę z klombiku, na którym kwitną niezapominajki

Niezapominajki

Bergenia

Mój mąż zainstalował już podlewanie ogródka

____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies