Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z Zielonego Wzgórza

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z Zielonego Wzgórza

Makao_J 08:31, 13 mar 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Witam również imienniczkę.
Imponująca opowieść. Podziwiam i zazdroszczę widoków

Nie masz wciąż podpisu więc podsyłam Ci linka do
Obrazkowej ściągi do aktywnego podpisu
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Gardenarium 08:53, 13 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, pilnuj wklejania w jednym poście nie więcej niż 4 zdjęcia. Jeden post z taką bombą zdjęciową męczący jest. Nie zawieraj więc w nich aż tyle zdjęć. Wykorzystałam twoje posty i podzieliłam ten post oraz uporządkowałam zdjęcia aby nie właziły na tekst. Pomiędzy tekstem a zdjęciem klikaj enter aby oddzielić zdjęcia. Wtedy czytelność wątku jest bardzo przyjemna.


Korygowanie postu - funkcja "edytuj" - można poprawić w razie pomyłki.

Życzę samych przyjemnych chwil na Ogrodowisku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BasiaLT 10:02, 13 mar 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Witaj Aniu Działka pięknie położona. A zapał to prac wprost niesamowity
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Flower1 10:20, 13 mar 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witaj na ogrodowisku ,wspaniala działeczka,ogrodek i rodzinka .Pozdrawiam!
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
gobasia 10:33, 13 mar 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Witaj Aniu
teraz już tylko będzie lepiej...a podobno co najpiękniejsze rodzi się w bólach Twoja ciężka praca na pewno nie pójdzie na marne,a przyniesie Ci wiele radości i satysfakcji...i tego Ci życzę z całego serca
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
AniazZielone... 12:47, 13 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witam, wszystkich którzy mnie odwiedzili, jest mi bardzo, bardzo miło.
Odpowiem po kolei na pytania.
hanka_andrus- tak pomoc mam, moje dzieci też posiały sobie swoje roślinki.
Dziękuję za życzenia szczęścia, przyda się, bo niedługo zawisną nade mną czarne chmury, aż się już boję.
Pozdrawiam
jona- opowieść to moje zamierzenie, córka stwierdziła, że powinnam założyć bloga, i tak się zrodziła myśl. Długo o tym myślałam, gdzie zamieścić zdjęcia, żeby widzieć jak zmienia się nasz ogród. I tak przypadkiem parę dni temu trafiłam na ogrodowisko. Spisałam naszą historię, nie sądziłam, że aż tyle tego będzie. W nowym sezonie posiałam: lobelie białą i niebieską, aksamitki żółte i pomarańczowe, lwią paszczę, lawendę poddałam stratyfikacji, mam nadzieję, że w tym roku mi wzejdzie. Z warzyw: sałatę, por, kalafior, kapustę pekińską, seler korzeniowy, brokuły, koper, pomidory, paprykę, bakłażan, okrę, arbuz, dynię. Z ziół bazylię, tymianek i stewię. Posiałam też nikandrę miechunkową.
Pozdrawiam
AsiaK_Z- Witam, nasze plany w tym roku to: zrobić większy klombik przed domkiem, poprawić skalnik, zrobić nasadzenia, przy wjeździe zrobić rabatę kwiatową, dosadzić czereśnie i agrest, ocieplić, obudować i pomalować domek holenderski, odnowić taras. Mąż chce obudować studnię. Pewnie jeszcze coś się znajdzie.
Pozdrawiam
Milka- Witam, ten czerwony hibiskus to bylinowy. Wierzby rzeczywiście cudne, nie tylko ja mam do nich sentyment widzę.
Pozdrawiam
Karol99 Witam ponownie, teraz takie wierzby to rzadkość, dletego cieszę się, że mogę na nie czasami popatrzeć.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
AniazZielone... 13:13, 13 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witam, odpisywania ciąg dalszy:
Makao_J - Witam również imienniczkę. Dziękuję za komentarz i podesłanie linku. Spróbuję potem się z tym zmierzyć.
Pozdrawiam
Gardenarium - Witam, przepraszam za taką bombę zdjęciową, ale zawarłam w niej pół roku, teraz będę to robić na bieżąco.
Pozdrawiam
BasiaLT - Witam, działka rzeczywiście ładnie położona, trafiła się nam, jak ślepej kurze ziarno Daje naprawdę dużo radości.
Pozdrawiam
Flower1 - Witam także, dziękuję za miłe słowa.
Pozdrawiam
gobasia - Witaj, na pewno będzie znowu ból pleców, ale to sama przyjemność, tak jak piszesz, dziękuję za miłe słowa. Dla Ciebie też wszystkiego dobrego.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Karol99 13:16, 13 mar 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Niestety prawda że ciężko teraz zobaczyć takie wierzby.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Gocha 13:51, 13 mar 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witaj Aniu. Wierzby cudowne i widoki też piękne. Podoba mi się Twój zapał i dzieci również
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AniazZielone... 13:54, 13 mar 2016


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
Witam Małgosiu, dziękuję za miłe słowa. Zapał mój jest wielki, z moimi dziećmi już gorzej. Ich zapał przeważnie trwa 5 minut.
Pozdrawiam
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies