Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 08:21, 22 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasia_CS napisał(a)


O kurcze, ale pięknota! Długo ją masz? Napisz o niej coś więcej, proszę

Od ubiegłego roku
Na razie pędy ma takie zwieszające się. Pachnie delikatnie ale wyjątkowo dla mnie pięknie. Ma mieć jak to u Angielek 1-1,5m ale jak to zwykle bywa czas pokaże jak jest naprawdę. Wydaje się zdrowa., na razie nic jej nie bierze. Przezimowala bez problemu.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:24, 22 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
sarenka napisał(a)
Róże są cudne jak oglądam to kuszą mnie, żeby mieć u die kilka czy nawet kilkanaście sztuk

A pergola rewelacyjna! Też taka mamy mieć, ale nie wiem kiedy bo maz sam chce zrobić

Piszę priv , zerknij proszę

To w czym problem? Kupuj i sadź Zaczyna się od jednej, drugiej, trzeciej ... i leci
Jeśli eM potrafi sam zrobić to pewnie, będzie na pewno troszkę taniej. U mnie niestety musimy liczyć w tym względzie na pracę innych
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:25, 22 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
anabuko1 napisał(a)

Dla mnie wszystkie twoje róże są bardzo ładne.
Ta ta subtelna, delikatna, śliczna

Piękna jest, taka urokliwa, romantyczna, uwielbiam ja
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:26, 22 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie będzie bo jeszcze remont domu nie zaczęty i terasu nie ma

Oj tam, oj tam, od czegoś trzeba zacząć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 09:02, 22 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
jolanka napisał(a)

Prawda? Zamiast butów i kiecki.... belki i słupy
Teraz będę szukać materiału - na pewno jasny.

Z płytkami a mam problem. Podobać to się podobają ale.... przy lesie brudzą się niesamowicie a poza tym przy tej powierzchni, 50 m kw, z uwagi na bardzo jasny kolor, nagrzewają się, odbijają słońce i nie można wyjść bo oczy aż bolą.
Na pewno drugi raz zrobiłabym inne, ciemniejsze



Nie, nie, nie na darmo w upały ubierasz się w jaśniejsze stroje bo właśnie światło odbijają. Ciemne dopiero pokazują wszelki brud i kurz. Na jasnym samochodzie zdecydowanie nie widać tyle brudu co na ciemnym


Ciesz się. Postawisz donice, powiesisz firanki i od razu będzie inaczej - czego życzę Ci z całego serca. Faktycznie ten kawałek tarasu był bardzo trudny w użytkowaniu. Teraz się zmieni
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
09:34, 22 cze 2019
Róże masz kuszące, u mnie lavender też bledsza niż w zeszłym roku, pergola wymiata, będzie pięknie z materiałem i romantycznie.
Kasya 09:48, 22 cze 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
jolanka napisał(a)
PO:

Pergola ma ok 25 m.kw.
Na górze będzie rozsuwane zadaszenie (jak rolety rzymskie) a przy slupkach majtające na wietrze materieeee
Jeszcze muszę otynkować podmurówkę no i najważniejsze: wreszcie obsadzić rabaty przy tarasie





No i super wyszło
Jest juz troszkę cienia ?

Mary Ann sliczniutka... chce
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
TAR 21:53, 22 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7577
jasne kafle sa o wiele lepsze na słonce niz ciemne, te to dopiero sie nagrzewaja. Jolu a nie myslałaś zeby na te kafle dechy połozyc?

____________________
Ogrod nad bajorkiem
jolanka 08:23, 23 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)



Nie, nie, nie na darmo w upały ubierasz się w jaśniejsze stroje bo właśnie światło odbijają. Ciemne dopiero pokazują wszelki brud i kurz. Na jasnym samochodzie zdecydowanie nie widać tyle brudu co na ciemnym


Ciesz się. Postawisz donice, powiesisz firanki i od razu będzie inaczej - czego życzę Ci z całego serca. Faktycznie ten kawałek tarasu był bardzo trudny w użytkowaniu. Teraz się zmieni

Co do ubrań to tak ale odbijające światło od płyt zapewniam nie jest fajne

Już się cieszę na końcowy efekt
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:24, 23 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
MonikA napisał(a)
Róże masz kuszące, u mnie lavender też bledsza niż w zeszłym roku, pergola wymiata, będzie pięknie z materiałem i romantycznie.

Te upały dają się we znaki wszystkim.
Pergola bardzo dziękuje
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies