Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:22, 03 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)
Za duzo na raz
Tygodniowy plan wyrobiłas w 1 dzień
To teraz odpoczywaj

Chyba tak ale chciałam już mieć za sobą takie brudne roboty. Za dużo mi się nagromadziło
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:26, 03 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Makao_J napisał(a)

Ona się przebarwia na różowo?

Troszeczkę ale kiedy jest w pąku. To taki naprawdę muśnięty róż, przynajmniej u mnie. Pamiętaj, ze kolor (Mniej lub bardziej wybarwiony) zależy tez od gleby, jej składu no i stanowiska
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:27, 03 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
sylwia_slomczewska napisał(a)

Prześliczna

Liczę na to, ze w następnym roku pokaże co potrafi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:30, 03 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
Cudne te twoje różyczki. Roald Dahl, który mi kupiłaś świetny jest. To taki mój kolor. Lekko morelowo kremowy. Ładna róża. I te magenty ostatnie ładne A jak twoja seria Rokoko?


Rokoko dopiero zaczynaja „pączkować” , ona są troszkę jednak późniejsze. Za to kwitną potem do samych mrozów. Powinny się rozwinąć za 2-3 dni
RD jestem zauroczona
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:31, 03 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)

Tak myślałam ale podroczyć się chciałam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:34, 03 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Znowu dolało Chyba nie powinnam myć tych okien
Na trawniku grzybki, nie ma jak podciąć cisów i bukszpanów, jak ja nie lubię takiej pogody
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 21:36, 03 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
jolanka napisał(a)
Znowu dolało Chyba nie powinnam myć tych okien
Na trawniku grzybki, nie ma jak podciąć cisów i bukszpanów, jak ja nie lubię takiej pogody


Okna też mam brudne, ale uznałam, że nie będę się katować ich myciem przed żniwami.
Moja myjka nie przenosi drgań na ręce, tyle dobrego.
Grzyby wyrastają nawet na śródpolnych ścieżkach. Chyba pieczarki, ale pewności 100% nie mam, więc nie zbieram.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ania111 21:39, 03 lip 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
jolanka napisał(a)

Też chodzę codziennie i obrywam zgniłe pąki. Gdyby nie to, w tym roku byłabym wreszcie zadowolona z krzaków różanych. Obrywam też sporo listków z plamistoscią. Niestety



Jolu ,

Ja też zauważyłam plamistość ?
czytałam ,ze lepiej taki krzew wykopać i spalić
nie wiem co zrobić
kupiłam coś na plamistość ,
ale czy to zadziała ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
ryska 17:29, 04 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Piękne róże na portretach.
I jakie już zaawansowane jeżówki, super
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
jolanka 10:50, 05 lip 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Okna też mam brudne, ale uznałam, że nie będę się katować ich myciem przed żniwami.
Moja myjka nie przenosi drgań na ręce, tyle dobrego.
Grzyby wyrastają nawet na śródpolnych ścieżkach. Chyba pieczarki, ale pewności 100% nie mam, więc nie zbieram.

Moje nie mogły już czekać, ogrodu przez nie nie widziałam
Ja grzybów tez nie ruszam, znam tylko kilka więc zbieram maślaki, podgrzybki, kurki, resztę sprawdzam bo pnie ufam swojej wiedzy

Ta myjka niby tez nie powinna przenosić drgań ale ja mam stawy barkowe po operacjach więc troszKę nadwrażliwe som...
Wczoraj jeszcze docinałam cisy i bukszpany więc sobie „poprawiłam”, eM mi musiał smarować ketonalem - jest dzisiaj ok
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies