Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:37, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Magleska napisał(a)
Ładne nabytki oby tylko pogoda się poprawiła ,żebyś mogła posadzić na docelowe miejsce
A gdzie je planujesz posadzić ?

Większość dołuje na zimę. Część roz będzie sadzona pod wiśnie amonogawy, część dosadzona do tych rosnących. Powinnam zrobić jeszcze jedna rabate ale trzeba zrywać darń wiec to dopiero wiosną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:39, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Jeszcze masz prace ogrodowe w planach? Ją już odpuszczam,śnieg w górach leży. Trawy tylko powiązać i koniec sezonu.

Gosiu, tylko dokowanie doniczek i sadzenie cebul
No i jeszcze dwa klny muszę posadzić bo za duże na dołowanie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:39, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasya napisał(a)


trzymam kciuki zeby pomylek juz nie bylo

Haha, zobaczymy w czerwcu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:41, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
kwartet napisał(a)
Jolu pięknie dziękuję za podwózkę różaną
już wsadzone czekają na wiosnę
a ty widzę poszerzasz asortyment

Nie za ma co
Szybka jesteś, ja swoich jeszcze nie do końca Te ostatnie to taka zachciewajka była
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:45, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Anda napisał(a)
Grujecznik slicznie sie u Ciebie przebariwa
Piekne roze zamowilas. Ciekawa jestem szczegolnie Twojej nowej EfY.

Wreszcie zobaczylam jego jesienne kolory. W UB roku, tak nie wyglądał. To pewnie zalezy od temperatury
Eyes zamawialam juz rok temu ale zamiast niej dostałam pomylkową Red Leonardo Długo oczekiwana wiec musi ładnie wyglądać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:49, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Jolu czyli na zimę zadołowane zostawisz? Bo ja się waham tak ciągle. Ale szczerze mówiąc, nie mam ochoty i czasu i siły na ściąganie darni. Przeliczyłam się chyba. No i pogoda nie pomogła nijak w tym roku.

Łucja, w UB roku tak zrobilam i dopiero wiosna sadzilam na miejsce. Kilka nawet do donic na taras. Wszystkie pięknie rosly i kwitly. Lepiej od tych kupowanych wiosna z gołym korzeniem. Dlatego teraz tez tak zrobię.
Oczywiście nigdy nie ma pewności jak przezimuja
Wykopalam dołek, ulozylam jedna przy drugiej, zasypalam z kopczykiem. Zawsze łatwiej okryć w razie czego
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 20:57, 04 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
No to i ja tak mam, do dołka, jedną obok drugiej, przesypywane między sobą ziemią, usypany kopiec nad nimi. Na razie coś tam wyciągam i sądzę, ale wszystkich mi się nie uda. Przez rewolucyjkę mam trochę zmian.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 07:35, 05 lis 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
swoje posadziłam wczoraj - dziękuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 17:08, 05 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
No to i ja tak mam, do dołka, jedną obok drugiej, przesypywane między sobą ziemią, usypany kopiec nad nimi. Na razie coś tam wyciągam i sądzę, ale wszystkich mi się nie uda. Przez rewolucyjkę mam trochę zmian.

Dzisiaj powyjmowalam róże, które rosły w pojemnikach na tarasie. Myslalam, ze korzenie będą takie same jak roz w gruncie. Nieprawda, mialy bardzo duzo małych, włosowatych ubitych mocno
Rozrywalam trochę i od razu włożyłam do ziemi przycinając gałązki. Mam nadzieję, ze przezimuja przysypane ziemią Myslalam, ze tez powalcze rewolucyjnie rabatowo ale to musi poczekać do wiosny
Może bedzie jeszcze ciepło to może uda mi się kilka powyciągać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 17:09, 05 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
swoje posadziłam wczoraj - dziękuję

Gosiu, jak Ci się nudzi to zapraszam Jest co sądzić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies