Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

malgorzata_s... 11:00, 01 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Jeszcze masz prace ogrodowe w planach? Ją już odpuszczam,śnieg w górach leży. Trawy tylko powiązać i koniec sezonu.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kasya 17:58, 01 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42221
jolanka napisał(a)
Przyszły dzisiaj róże
Bouquet Parfait
Pastella
Eyes for You
Wedding Piano

Paczki nie otwierałam, zrobię to dopiero jutro po powrocie. Chyba zadołuję do wiosny.


trzymam kciuki zeby pomylek juz nie bylo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
kwartet 23:02, 01 lis 2017

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Jolu pięknie dziękuję za podwózkę różaną
już wsadzone czekają na wiosnę
a ty widzę poszerzasz asortyment
Anda 12:52, 04 lis 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Grujecznik slicznie sie u Ciebie przebariwa
Piekne roze zamowilas. Ciekawa jestem szczegolnie Twojej nowej EfY.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jolanka 20:24, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
paniprzyroda napisał(a)
Kolekcja się powiększa Ja odpuściłam, nie zmieszczę już więcej, chociaż jest jedna, na którą choruję

Ja przecież dopiero zaczynam przygodę ogrodową. Miejsca mam jeszcze dużo Pewnie z czasem trochę roślin wypadnie, samo życie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:26, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
tulucy napisał(a)
Ja zadołowałam część, kilka już posadziłam, 3 stoją w donicach, bo tak przyszły. Te zadołowane - ile dam radę, tyle posadzę, reszta będzie czekać. W przyszłym tygodniu wezmę 2 dni wolne.

Ja tez część dołuję. Miałam kilka przesądzić ale nie dalam rady, lało cały czas. Wiosna mnie czeka pracowita
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:28, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
MirellaB napisał(a)
Wedding Piano posadzona w zeszłym roku jesienią bardzo słabo u mnie rośnie, a tak na nią liczyłam. Natomiast Piano - ta jest szalona, super jestem z niej zadowolona

Nie kracz Na zdjęciach taka piękna. Tfu, tfu, śliczna jesteś
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 20:31, 04 lis 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Jolu czyli na zimę zadołowane zostawisz? Bo ja się waham tak ciągle. Ale szczerze mówiąc, nie mam ochoty i czasu i siły na ściąganie darni. Przeliczyłam się chyba. No i pogoda nie pomogła nijak w tym roku.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 20:33, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
inka74 napisał(a)
Kupiłach CHARTREUSE DE PARME - co za nazwa nie do zapamiętania dla mnie. Bardzo mi się u ciebie podobała. Jestem ciekawa czy te Rococo będą lepsze od Piano. Mam Wedding Piano i Charming Piano i na razie czterech liter nie urywa. Czekam na rozwój ich dalszy. Tak jak angielkom dam 3 lata...

Będzie Pani zadowolona
Ja tez jestem ciekawa tej serii. Widziałam w szkółce kwitnące. Kwiaty są małe ale obsypuja krzak dookoła. Niestety nie pachną: ( Jest jeszcze jedna do serii- Candy chyba. Wygląda fajnie. W tym miejscu gdzie kupowalam będzie za rok bo to nowość tegoroczna podobno
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:34, 04 lis 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
Będę Twoje nowe nabytki podziwiać u Ciebie

Mój dąb ma jeszcze całą masę liści, nawet nie wszystkie do końca zżółkły, będę miała co grabić

Oczywiście
Dęby dookoła juz liści nie mają, za to platan ani myśli zimować
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies