Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 19:10, 30 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasia_CS napisał(a)
Joluś, daj znać ile te platany na Płochocińskiej, jak się dowiesz - ciekawa jestem Nie będę dzwonić po to samo, bo jeszcze cenę podniosą, że taki ruch na linii o nie

Kasiu, jutro dopiero zadzwonię, na pewno, dzisiaj nie dalam rady a teraz juz zamknięte Znam te szkółkę, tanio nigdy nie mieli
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:12, 30 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gosiek33 napisał(a)
wieje niemiłosiernie, w zacisznym zakątku mam chmary ptaków na wyżerce

U mnie poznikaly w lesie. Wcale im się dziwię, tez bym nie wyłazila
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:15, 30 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Makao_J napisał(a)
Wszystko szybko marnieje. Pogoda okropna ale zakwitła mi jeszcze Stron Anabelle. Szok.
A jeszcze większy szok to zobaczyć spadający śnieg. Koniec jesieni u mnie

Czytalam u Ciebie, że juz śnieg zobaczyłaś. A niech to....
Zastanawiam się, czy rośliny które teraz jeszcze kwitną dobrze przezimuja. U mnie dwie ostrozki zglupialy i kwitną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:20, 30 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
April napisał(a)
Witaj,
czy znasz może nazwę odmianową tych pięknych jarzmianek, które pokazywałaś na str 792? Nie widziałam jeszcze takiego ciekawego koloru.

Wydaje mi się, że ta jarzmianka to Sunnigdale variegata albo Star od magic. Nie jestem do końca pewna bo gdzieś dobrze schowalam metkę Pewnie w końcu znajdę. Ona ma dodatkowo dwubarwne liście.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 19:26, 30 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
jona napisał(a)
Przy słonku ogród wygląda zachwycająco . I jeszcze znajdujesz w nim mnóstwo cudeniek.
U mnie wieje i pada. Jest mocno mokro i nie chce się do ogrodu. Dobrze, że z kuchni widać słoneczniki, bo przy nich ptasi ruch. Mam nadzieję, że się kiedyś wypada. Jeszcze kilka rzeczy do zrobienia jesienią jest.


Tylko to słonko to juz zupełnie zapomniało gdzie być powinno. Szkoda, ze ten rok taki trudny pogodowo. Miałam sporo planów a nic z nich nie wyszło. Mam jeszcze kilka doniczek do posadzenia ale pewnie w tym tygodniu je zadołuję i po czekają do wiosny.
Fauny masz widok słonecznikowy Uwielbiam ptaki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
AnnaCh 19:37, 30 paź 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jola, wszędzie pogoda tragiczna. U mnie też dziś na zmianę deszcz, grad i śnieg, tulipany mam nie posadzone, doniczki nie zadołowane... Ech... ciężki los ogrodnika
Pozdrawiam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Makao_J 20:44, 30 paź 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
jolanka napisał(a)

Czytalam u Ciebie, że juz śnieg zobaczyłaś. A niech to....
Zastanawiam się, czy rośliny które teraz jeszcze kwitną dobrze przezimuja. U mnie dwie ostrozki zglupialy i kwitną

No mam nadzieję że nic im nie będzie. Można powiedzieć że chrzest śnieżny już mam za sobą. Roztopił się ale wróci... Rok temu jak zaczął padać w listopadzie to przestał w lutym. Ale przynajmniej rośliny miały ciepłą kołderkę.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
katel 22:34, 30 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Szkoda że grujecznik już bez liści - niesamowicie był wybarwiony ale u mnie też większość drzew już zrzuciło liście a właściwie pozrywał je wiatr lodowaty
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
anka_ 06:50, 31 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jolu ten krzew cudownie przebarwiony po prawej to Wings of fire?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
jolanka 21:46, 31 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
AnnaCh napisał(a)
Jola, wszędzie pogoda tragiczna. U mnie też dziś na zmianę deszcz, grad i śnieg, tulipany mam nie posadzone, doniczki nie zadołowane... Ech... ciężki los ogrodnika
Pozdrawiam

Hmm, gdyby nie taka marna pogoda to nie docenialibysmy nawet maleńkiej poprawy
Listopad dopiero przed nami wiec nie martw się, posadzimy, tez w garażu leżą
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies