Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

Ania 12:58, 06 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Tak Justi, chyba to efekt magicznej którą to dziewczyny tak tu polecają
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Sebek 17:00, 06 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak mi się uda to chyba kupię le lobelie - natchnęło mnie w nocy na niebiesko - białą kompozycję, ale jeszcze nie wiem gdzie dam donicę, której też nie mam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ania 08:14, 07 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
A to moja mała koreanka
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Lilka 08:30, 07 cze 2011

Dołączył: 05 kwi 2011
Posty: 183
śliczna koreanka i jakie ma słodkie szyszunie - młodziutki piękny ogródek w moim stylu ( ja też lubię pod linijkę inaczej czuję dyskomfort )
____________________
Ania 22:33, 07 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Dzięki Lilka miło spotkać bratnią duszyczkę , patrząc na te kompozycje to już dostałam oczopląsu takie tu wszystko piękne, cieszę się że trafiłam na ogrodowisko, bo już myślałam że mi odbiło z tym ogródkiem w którym ciągle tylko przesadzam kupuję póżniej nie wiem gdzie to posadzić i tak w kółko, ale widzę że więcej jest na świecie takich ogrodomaniaków i jest mi trochę lżej
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
monteverde 01:46, 08 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
lobelia piękna a koreanka ma szyszeczki takie tłuściutkie widać,że nic jej nie brakuje)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 22:29, 08 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Cudnie wygląda koreanka! Tyle szyszek! dajesz nawozu dla niej?
Moja tylko 2 szyszki pokazała w tym roku
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ania 23:42, 08 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Tak podsypałam wszystkie iglaki substral Extra długodziałającym dla iglaków, na wiosnę w tamtym roku też tym samym. Dla iglaków jest dobry, natomiast ten dla trawy nie bardzo, jednak chyba lepiej częściej trawnik podsypywać bo mój w tym roku ma łyse placki i jakoś nie może się pozbierać właśnie go potraktowałam magiczną siła do podlewania zobaczę czy się wzmocni chodź pewnie raz to za mało trzeba kilka razy go popryskać żeby się wzmocnił. Wybadam i podzielę się oczywiście doświadczeniem
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 18:33, 09 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Wreszcie zabieram się za rabatę którą postanowiłam za namową Hani w tym roku zrobić Na początek zdjęłam trawę ... no i ups ... co dalej? zgodne z tym co radziła mi Danusia na pewno posadzę hosty z przewagą białego np Patriot, z tyłu za kamieniem dosadzę poziomek, kamień wokoło i kontur rabaty zrobię z białego żwirku, przy nim posadzę lawendę, chciałabym też trzmielinkę biało-zieloną, może jakieś kule na pniu? Może ktoś ma jakąś lepszą wizję bo moja jakaś uboga zależy mi na tym żeby odsłonić się trochę, ale jest tam posadzona koreanka, świerk i limba to chyba jak urosną to będzie trochę zakryte co?
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Matka 18:35, 09 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ja bym ten pasek trawnika przy kamieniu usuneła i pojechałabym półkolem dalej
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies