Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania z zielonego wzgórza :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania z zielonego wzgórza :-)

Ania 12:49, 20 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Jak myślicie czy to normalne czy może coś im dolega? Nie wiem co z nimi robić, bo podwiązać to tak nie za bardzo to się da
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Sebek 16:29, 20 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Może miałaś jakąś gwałtowną burzę ostatnio - bo u mnie nawet od tego ułamywały się
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 16:35, 20 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Może tańczą
____________________
U Matki
Pwl 16:52, 20 cze 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Po prostu ich zostawiłaś samopas i się rozczapirzyły, one tylko na to czekają Na jesieni trzeba je
okręcać albo jakąś siatką albo zwykłym sznurkiem. Wtedy mają ładne gałęzie i śnieg im nie powygina
gałęzi. Trochę ich jest no ale taki urok jałowców Wiem bo sąsiad robi tak co roku z drabiną ale potem
ma ładne i równiutkie. Jak da radę i nie będzie widać to możesz im ciachnąć te wyłażące gałęzie. A na
jesieni ich koniecznie "zabandażować"
____________________
paweł
anetawi 17:20, 20 cze 2011


Dołączył: 17 mar 2011
Posty: 471
Mój sąsiad też ma takie "mumie". Zawsze mnie dziwiło, że mu się chce, ale to dlatego, że nie wiedziałam, ze one się tak rozczapirzają. On faktycznie nigdy tak nie miał.
____________________
Aneta - Japoński ogródek Anety
monteverde 17:38, 20 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jest taki zielony drucik, od środka je pozwiązuj, Hania z "Dwóch Swiatów " tak robi)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anula_wn 20:29, 20 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Aniu, prześledziłam Twój wątek i rozkochałam w Twoim ogrodzie zapowiada się urokliwie !
a brzozy...ja je uwielbiam ! mam 5 sztuk (sadziam 7, ale 2 mi wypadły;/)
Ja zajmuję się ogrodem od jakiś niecłałych 3 lat, brzozy posadziłam takie jak Twoje 2 lata temu - dzisiaj są 2 x większe. Rosną błyskawicznie i to ich zaleta !



pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Ania 20:45, 20 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Dzięki serdeczne za oświecenie widziałam czasem takie pobandażowane jałowce ale nigdy bym nie wpadła na to że to dlatego. To ja się na jesień załamie mam ich chyba z 50 sztuk takich na co najmniej 3m wysokości. A ja już wczoraj nawet od pasożytów prysnęłam nic tam nie mogłam się dopatrzeć ale tak na wszelki wypadek Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
Ania 20:52, 20 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
anula_wn napisał(a)
Aniu, prześledziłam Twój wątek i rozkochałam w Twoim ogrodzie zapowiada się urokliwie !
a brzozy...ja je uwielbiam ! mam 5 sztuk (sadziam 7, ale 2 mi wypadły;/)
Ja zajmuję się ogrodem od jakiś niecłałych 3 lat, brzozy posadziłam takie jak Twoje 2 lata temu - dzisiaj są 2 x większe. Rosną błyskawicznie i to ich zaleta !



pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Dzięki Anulka wlałaś miód na moje serce masz przepiękne brzozy, a jakie białe pnie mają, kiedy to moje takie będą.
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
anula_wn 21:05, 20 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
lada chwila będa bielutkie
zobaczysz!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies