Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

Anna_ogrodni... 17:05, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Irenko z przodu nie mam za dużo miejsca wiec muszą to być smukłe rośliny

Jeszcze sprostowanie to poprzedniego wpisu; byłam u Ciebie w odwiedzinach nie pierwszy raz i roślinami ogrodem tez się zachwalam nie pierwszy raz a za każdym razem gdy oglądam zdjęcia to podziwiam i zachwycam się pięknem twojego ogrodu
Pozdrawiam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
MirellaB 17:10, 12 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Czyli decyzja podjęta?
Odgradzasz się od ulicy?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Milka 17:13, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Irenko z przodu nie mam za dużo miejsca wiec muszą to być smukłe rośliny

Jeszcze sprostowanie to poprzedniego wpisu; byłam u Ciebie w odwiedzinach nie pierwszy raz i roślinami ogrodem tez się zachwalam nie pierwszy raz a za każdym razem gdy oglądam zdjęcia to podziwiam i zachwycam się pięknem twojego ogrodu
Pozdrawiam


Dzięki Aniu
Cis tniesz, więc nie ma problemu, bierz cisy, gdybym dziś zaczynała, były by tylko one
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anna_ogrodni... 17:18, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
To tez jesteście razem ogrodowozakreceni tak jak my. Ale jest to fajne jak jedno rozumie pasje drugiegoprawda? Nie muszę nic ukrywać ani przemycać nowych roślin tylko razem jeździmy i ciągle kupujemy. Sklepy ogrodnicze to nasza pasja chociaż popatrzeć co jest nowego i już cieplej na sercu
Na zdjęciach z odwiedzin Danusi u Was widziałam ze wspólnie z mężem jesteście w ogrodzie wiec pomyślałam ze wspólnie lubicie prace w ogrodzie.
Ja tez na ta chwilkę jestem przy cisach, wiec prawdopodobnie tak zostanie. Tuje Szmaragdy w szkółce nie były za ładne ale u mnie w ogródku ładnie rosną maja 6 lat rosną w głębi ogrodu tez od ulicy
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 17:24, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam Mirellko
tak decyzja zapadła odgradzam się od ulicy Nie po to wchodziłam do Ogrodowiska aby nie słuchać Szefowej i reszty koleżanek Macie tak piękne ogrody ze nic tylko brać przykład i upiększać swój
Wcześniej robiłam przesadzałam ale trochę bez głowy a teraz myślę a nawet wiem ze będzie tylko piękniej dzięki temu ze tu jestem
pozdrawiam
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Milka 17:29, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tak będzie no wspólna pasja ogrodnicza z mężem, to super sprawa biedne te, których mężowie nie podzielają tej pasji, bo ciężej.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anna_ogrodni... 17:36, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Tak ciesze ze tak dobrze trafiłam grunt to mieć farta
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Milka 17:41, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tak, tylko nie chwalmy za dużo, bo co jak się zbieszą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anna_ogrodni... 17:42, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Ale te kobiety które same pracują podziwiam stokrotnie. Przecież praca w ogrodzie jest ciężka i trudno samej kobiecie się z nią uporać ja nie dałabym rady. Tak wiec mam bardzo duży szacunek i podziw dla ich pracy Kobiety sa dzielne
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 17:45, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Ale jak jest za co to trzeba chwalić żeby się nie zniechęcili
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies