Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

MirellaB 13:01, 09 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj Aniu
Byłaś u mnie to ja zaglądam do Ciebie
Roślin to już masz sporo, i bardzo dorodne. Widać, że masz czysty zadbany ogród - tak lubię
Oczywiście zaznaczam Twój wątek i będę zaglądała

Czyli nad czym teraz myślimy? Co w pierwszej kolejności chcesz poprawić?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kindzia 13:09, 09 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Aniu, jeżeli chcesz mnie odwiedzać to musisz do mnie wchodzić tu

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5133-ogrod-z-lezka-ii,

pod Ogród z łezką II, tamten wątek, na który wchodzisz jest wątkiem założonym tylko z okazji zjazdu u mnie i nie wchodzę tam (przynajmniej na razie) tak często jak do wątku głównego
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lojalna_ 14:07, 09 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Macham i ogladam Teoj juz dojrzały ogrod pierwsze porady juz masz narysowane widze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Bogdzia 16:04, 09 kwi 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No cóz trzeba tylko przyznac racje Szefowej choc mnie się ta spłaszczona kula bardziej podoba od kuli foremnej ale to mój poczochrany gust. Te zielone gałązki z trzmieliny też bym wycięła , na poczatku będzie brzydko ale powinno z czasem zarosnac.To trudna decyzja bo masz nawet ładnie jak te kolory koło siebie egzystuja ale grozi to faktycznie tym że w końcu beda same zielone więc decyzja jest potrzebna.Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kindzia 19:18, 09 kwi 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
To Ci napiszę, żeby Cię przekonać
Mam Emeraldy na pniu, pięknie rosną, gęste. To mi się zachciało Gaiety. Latałam za nimi wtedy dość długo i wreszcie ustrzeliłam. Malutkie główki miały, nierówne, niepozarastane...i tak się z nimi męczyłam ze dwa lata. Nie chciałam radykalnie ciąć, bo golizny by były. Ale w zeszłym roku mnie wściekły i poleciałam po bandzie...teraz, mimo że malutkie kulki, ale kulki!!! I gęściutkie się robią

Miło mi, że trafiłaś do mnie

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malgorzata_s... 22:10, 09 kwi 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Aniu przychodzę od Kindzi.Zadałaś pytanie. Odpowiaj tutaj na posty które tutaj ktoś pisze a u kogoś pisz swoje komentarze na temat ogrodu gospodarza i odpowiadaj na pytania które są właśnie tam. W ten sposób wiadomo o czym się pisze nie skacząc po wątkach.
Pozwiedzałam Twoje włości. Widzę że zaczynałaś tak jak ja. Chciałam mieć wszystko i wsadzałam gdzie było miejsce
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
MirellaB 23:51, 09 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pytałaś u mnie o przedogródek - odpowiem u Ciebie

Ja na przodzie ogrodu w przedogródku bym się nie odgradzała od ulicy szmaragdami czy cisami.
Będzie ładna rabata to niech ją będzie widać, no chyba, że bardzo cenisz sobie intymność w ogrodzie.

Przemyśl i napisz co dla Ciebie lepsze?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Milka 08:59, 10 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja sie witam.
Juz Danusia tyle rad dala, potem kolejne ogrodniczki, ze teraz az strach, jak zaczniesz rewolucje. Ogrod dojrzaly i bardzo zadbany, ale wiesz ze my stale na forum cos zmieniamy w swoich ogrodach, wiec i ciebie to nie ominie. Pozdrawiam Aniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anna_ogrodni... 09:23, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 733
Witam
Małgosiu dziękuje za wyjaśnienie teraz już wiem - zobaczymy jak mi pójdzie. Masz racje ze jak sadziłam dokładnie jak opisałaś duzo roślin tam gdzie tylko jest miejsce. Dzięki Ogrodowisku zaczynam rozumieć ze nie można mieć wszystkich roślin w ogrodzie. Ale dzięki takim dziewczyna jak "ogrodowiskowe" będę się uczyła
Pozdrawiam gorąco Bardzo się ciesz za mnie odwiedziłaś
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 09:31, 10 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 733
Witam Irenko
Bardzo dziekuje za wpis masz racje ze dopiero teraz się chyba rozkręcam. Już bym sadzila, przycinała i oczywiście zmieniała ale widzę ze w ogrodowisku to normalne i jestem tu gdzie rozumie się takie szalone ogrodniczki jak ja
Pozdrawiam gorąco
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies