Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zielonej AniaK

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zielonej AniaK

GorAna 17:31, 11 kwi 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Witam imienniczkę
Życzę samych trafnych decyzji
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Anna_ogrodni... 17:57, 11 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam bardzo serdecznie Aniu ciesze się z twoich odwiedzin. Przed chilą odwiedziłam twój ogród na razie tylko na chwile ale już 5 razy powiedziałam cudnie cudnie. Naprawdę masz pięknie. Kto to wszystko obrabia Tulipany przepiękne, bukszpany i reszta tak jak powiedziałam cudnie.
Będę miała pytanie na razie o tulipany. Co robisz ze tak pięknie kwitną? czy wysadzasz cebulki? Ja miałam parę takich papuzich ale zniknęły lub zmieniły kolor sama nie wiem. Ale na pewno nie były tak ładne.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
Ja jeszcze później odwiedzę cie w twoim cudnym ogrodzie
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 18:41, 11 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Witam wszystkich nareszcie mogę się przywitać
Na Śląsku pogoda nieciekawa mglisto i mży deszcz ale u nas ciągle go mało wiec możne padać mocniej Mimo nieciekawej pogody wyszłam do mojego ogrodu aby rozpatrzeć od czego zacząć. Rzeczywiście osłonięcie się od drogi jest dobrym pomysłem. Teraz ogród jest otwarty na ulice i nie ma swobody ale u nas takich ogrodów jest dużo taka śląska moda czy co?
Tylko widzę ze szmaragdy mam już wokół płotu z tylu ogrodu i z boku czy to nie będzie za dużo?

____________________
Ania ogrod zielonej aniak
AnnaCh 20:30, 11 kwi 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jak już masz szmaragdy, to może być kontynuacja, a jak chcesz coś innego, to szlachetne cisy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Pola 20:41, 11 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Aniu, a może inne tuje np. Kórnik , mam go, razem ze szmaragdami są cięte i rosną szybciej niż szmaragdy....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Anna_ogrodni... 21:05, 11 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Dziewczyny dziękuję za rady wszystkie biorę pod uwagę i myślę myślę analizuje a jeszcze tej wiosny chce coś posadzić. Musze posprawdzać jak co rośnie. Cisy bardzo lubię ale ponoć powoli rosną (mam 4 małe kulki ) i doczytałam ostatnio ze owoce maja trujące ale ja je lubię szmaragdy mam ładnie mi rosną są smukłe i cały czas zielone (przynajmniej u mnie -maja ok 6 lat)
A tuje Kornik? nie znam nie widziałam ale sprawdzę co i jak
Wczoraj właśnie pomyślałam ze na Ogrodowisku czytałam o tujach Kórnik i muszę je zobaczyć
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Anna_ogrodni... 21:38, 11 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Właśnie czytałam na forum co Danusia radzi jakie tuje są najlepsze wyszło ze Szmaragdy a najlepiej cis ale to ponoć drogo wychodzi
Na dzisiaj koniec myślenia bo od myślenia głowa boli
W piątek posadziłam kwiatki do doniczek a w sobotę i niedziele padało

____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Milka 13:51, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie też deszczowo non stop,
Za to masz fajne klimaty wiosenne w donicach. Dojrzałam i ciebie ładnie cięte iglaki, kule i spirale, trudne to i fajnie ci wychodzi Aniu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anna_ogrodni... 16:51, 12 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Dziękuję Irenko za dziedziny i mile słowa
Co łatwiejsze to ja wiec ja obsadzam doniczki a jeśli coś wymaga cierpliwości i precyzji to maż. Tez uważam ze dobrze mu wychodzi przycinanie tuj ale tak po prawdzie pracujemy razem w naszym ogródku bo go lubimy
Irenko byłam chwile u Ciebie w odwiedzinach (nie pierwszy raz) i zachwyciłam się pięknymi bujnymi roślinami naprawdę pięknie pięknie pięknie przyjdę jeszcze na dłużej bo zawsze mi mało widoku Twoich roślin
Wyczytałam ze lubisz cisy. Ja się właśnie zastanawiam czym obsadzić mój zielony plot tak jak mi doradziła Danusia. Wczoraj już byłam pewna ze to będą Szmaragdy a dzisiaj po wizycie w Szkółce zastanawiam się nad cisami. Pani ze szkółki doradziła mi cisy Wojtki co powiesz na ten temat będę wdzięczna za rade
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Milka 16:53, 12 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Powiem ci, że cisy niby drożej, ale są na lata, nie ma chorób i roboty, raz w roku cięcie i elegancja, cięte szybko rosną, ja wybrałabym cisy.
My też oboje z mężem fariaci ogrodowi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies