Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i co dalej

Monka 13:08, 17 maj 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Marta moja ŚŚ no nie jest to ósmy cud świata

z palikiem na razie małym w miarę jak będzie rosła to palik też


bez palika , gałązka jest wiotka i mam wrażenie że za kilka lat będzie leżała na korze gdyby nie moja pomoc


i takie coś wyrosło mi na dole ŚŚ, zawsze usuwałam, ale pomyślała, że może z tego zrobię nowy pień ? czy lepiej tego się pozbyć ?

____________________
Monika ogród i co dalej
Makusia 15:29, 17 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Monka moja bardzo podobna. Nie jest tylko u góry rozbudowana-więcej pojedynczych gałęzi. Też to dołu wywalam.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anna_t 11:19, 18 maj 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ja też doły wycinam ale tylko dlatego że mam już tyle pni ile chciałam. Ale jak ty chcesz jeszcze jeden to zostaw. I ja wszystkie trzy mam z bambusami żeby odpowiednie nachylenie miały bo u mnie to znowu zbyt pionowo były.
Działasz coś już z projektem ?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Monka 14:20, 18 maj 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Makusia napisał(a)
Monka moja bardzo podobna. Nie jest tylko u góry rozbudowana-więcej pojedynczych gałęzi. Też to dołu wywalam.




Marta zdjęcia juz nieaktualne jak robilam fotki to pies mojej corki bardzo byl zainteresowany mam go na tzw przetrzymanie bo córka sie wczasuje efekt zainteesowania brak wszystkich galazek ktore byly poziome czas popelnienia zbrodni nieznany tzn znany jak ja bylam w domu a on na dworze wiec tych malych przyrostow nie usune musza zagescic drzewko
____________________
Monika ogród i co dalej
Monka 14:25, 18 maj 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
anna_t napisał(a)
Ja też doły wycinam ale tylko dlatego że mam już tyle pni ile chciałam. Ale jak ty chcesz jeszcze jeden to zostaw. I ja wszystkie trzy mam z bambusami żeby odpowiednie nachylenie miały bo u mnie to znowu zbyt pionowo były.
Działasz coś już z projektem ?




Ania dolu ss nie rusze patrz opis wyzej odnosnie planu juz dzialam darn zdjeta rozchodniki posadzone miciupenkie carexy tez ale chyba z nich nic nie będzie po 03.06 odbieram trzcinniki i molinie i sadze wtedy cos obfoce bo teraz to jest jakas masakra szkoda pokazywac bo zawalu serca mozna dostac
____________________
Monika ogród i co dalej
Makusia 14:01, 21 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Monka napisał(a)




Marta zdjęcia juz nieaktualne jak robilam fotki to pies mojej corki bardzo byl zainteresowany mam go na tzw przetrzymanie bo córka sie wczasuje efekt zainteesowania brak wszystkich galazek ktore byly poziome czas popelnienia zbrodni nieznany tzn znany jak ja bylam w domu a on na dworze wiec tych malych przyrostow nie usune musza zagescic drzewko


____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anna_t 12:47, 09 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Hej Monika co słychać? Działasz coś?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Monka 15:45, 27 lip 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Ania mój ogród nie zachwyca vide zdjęcie, rośliny już kupione oprócz carex montana i traw ale te odbieram lada dzień , darń już zdjęta stąd te płachty jeszcze tylko muszę nawieżć ziemi i przekopać i sadzić myśle, że w połowie sierpnia już coś będzie, no i dokupić carexy , ale ogólnie lipa w ogrodzie walczę z przędziorkami w ogrodzie na buksach i dwa już wywaliłam jednen nawet ten duży od Karoli masakra jakaś robie wg zaleceń Mazana a te cholery smieją mi się w twarz
____________________
Monika ogród i co dalej
Monka 11:33, 13 wrz 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
słońce odpuściło więc cześć roślin posadziłam część zadołowałam i będę dzielić na wiosnę, w ogrodzie małe zmiany
trzcinniki juz na swoich miejscach docelowych


zadołowana molinia

widok ogólny na wiosnę będzie dopiero wykonczone chyba ..


____________________
Monika ogród i co dalej
Monka 11:35, 13 wrz 2018


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
niwak podsadzony trawką od Bogdzi

____________________
Monika ogród i co dalej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies