Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mini Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mini Kubusiowo

kaisog1 19:38, 01 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Karolina dzięki Chili jest jeszcze gorsza niż była.... po tym jak starszy facet spryskał ją gazem w oczy nie toleruje nikogo przy ogrodzeniu.... Nie można jej puścić na ogródek bo przeraźliwie szczeka na wszystkich.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Mixtoorka 19:45, 01 mar 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
O matko. Nie napiszę z grzeczności co ciśnie mi się do ust. Ciężko uspokoić pieska gdy ktoś mu krzywdę zrobił, co ona winna. mój też był szczekacz okropny. Byłam ze świnką u naszego wet w okolicy i wisi u niego plakat z najpopularniejszą rasą psów. Same kundelki, a jeden wygląda zupełnie jak nasze.Tę "rasę" opisali właśnie jako szczekacze .
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Basilikum 21:56, 01 mar 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
pieknie u Ciebie wnetrza mi sie bardzo podobaja a ogrod pewnie bedzie cudowny
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anusia 09:05, 02 mar 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gosia jesteś dla mnie wzorem pracowitości. Sama dużo w domu robię ale nie tak precyzyjnie jak Ty. Wnętrza wyszły cudowne!.

Co do rabaty. Pomysł z hortensjami bardzo mi się podoba. W doradzaniu jestem kiepska. Pozdrawiam
____________________
Skandynawia po krzyżacku
kaisog1 09:53, 02 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Karolina ten facet ją sprowokował więc zaczeła szczekać.... mnie też brak słów.... Było minęło ale pies ma to w pamięci cały czas....

Iza to coś ogrodem będzie można nazwać dopiero za parę lat hahahahha

Ania dziękuję! Lubię drewno, po prostu i może dlatego tyle udało mi się zrobić samej Z tą rabatą to jest mega problem bo u sąsiadów rośnie ogromny dąb... nic pod nim nie chce rosnąć a poza tym śmieci liśćmi strasznie...




....a dzisiaj pojechałam do Lidla coby bułeczki kupić takie świżusie.... wyszłam z sekatorem do gałęzi, sekatorem małym, dziabką i małymi grabkami do liści.... dobrze, że o bułkach nie zapomniałam Już czuję, że zaczęło się ogrodowe szaleństwo..... Paweł mnie zabije
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 10:06, 02 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)







To mi się wydaje nansensowniejsz ena teraz patrzac ale brakuje czegośwysokiego w hortensjach, bo rabata leci strasznie w długość, wydaje się jeszcze dłuższa niż jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 10:09, 02 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danuś miskanty wrzucić? Masz rację z tą długością... wąż się zrobił.... a możesz mi powiedzieć czym byś ją zakończyła? Kule z nogą czy bez nogi? Jak z nogą to pomyślałam, żeby z tyłu dać rozplenice a z przodu pasek białozielonych host....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 21:30, 02 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Lepiej?



nie wiem co prawda jak ja to tam zmieszczę ale najwyżej nogą sie dopchnie hehhehe
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 20:53, 03 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)







Twój projekt jest taki... przewidywalny, żeby nie powiedzieć nudny i po najmniejszej linii oporu - wszystko w rządkach jeszcze bardziej wydłuża i zwęża rabatę.
Gosiu, trzeba zrobić "haki"- dodac małe drzewka kwitnące choćby wiśnie, kuliste jabłonki, poszukać drzewka, nie powielać ciągle tych samych drzew i roślin.
Zobacz, co uzyskuję za pomocą prostego zabiegu Dwa haki w poprzek i rabata od razu szersza i nie nudna

Jedna kula większa.







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:56, 03 mar 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)




nie wiem co prawda jak ja to tam zmieszczę ale najwyżej nogą sie dopchnie hehhehe


Miskanty tutaj nie wejdą w żadnym wypadku, ten program jest dla de...li
Nie używaj go.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies