Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

Wendy79 09:34, 07 maj 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Piękny ogród. Piwniczka/ziemianka do pozazdroszczenia. Dodaję do obserwowanych, by niczego nie przegapić Pozdrawiam słonecznie
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
malgol 08:11, 09 maj 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dziękuję za miłe słowa I cieszę się Maryla,że do mnie zajrzałaś.Uwielbiam zajmować się ogrodem a także fotografować jak wszystko rośnie W aparacie mam więcej zdjęć ogrodu niż rodziny
Idę do Ciebie!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Maryla 21:58, 09 maj 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Haha! To mamy wiele wspólnego- ja też "biegam " po działce i robię mnóstwo zdjęć- oprócz widoków z ogrodu, lubię podpatrywać zwierzęta i kwiaty i uwieczniać te cuda natury w aparacie. Na pewno będę częstym gościem w Twoim pięknym i tajemniczym leśnym ogrodzie.
____________________
Maryla Mój zielony azyl
malgol 08:36, 13 maj 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wiosna już u mnie w pełni więc biegam z aparatem i fotografuje najpiękniejsze jej przejawy
Hosty juz maja liście i zaczynaja kwitnąc rododendrony i azalie!
Moje azalie pontyjskie pierwszy raz w tym roku mają tyle kwiatów




____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:40, 13 maj 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kwitna jeszcze późne tulipany. Czekam teraz az zakwitna na piwonie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Maryla 19:40, 13 maj 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Prześlicznie! U mnie w "lasku " rododendron zgubił niedawno sporo liści- myślę, że zaszkodził mu zimny wiatr. Pąki ma, zobaczę, czy zakwitnie.
Rób dalej zdjęcia, ja ciągle do Ciebie zaglądam
____________________
Maryla Mój zielony azyl
Basiula 10:36, 14 maj 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Jaki gąszcz u Ciebie
Dawaj zdjęcia ja Ci już rododendrony rozkwitną całkiem, coś czuję, że będzie czad!
____________________
W basiowie
malgol 08:07, 16 maj 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Basiula napisał(a)
Jaki gąszcz u Ciebie
Dawaj zdjęcia ja Ci już rododendrony rozkwitną całkiem, coś czuję, że będzie czad!


No mam właśnie nadzieję ,że w końcu w tym roku doczekam się rododendronowego efektu bo wcześniej były małe i chyba cos nie tak robiłam bo nie kwitły. Przynajmniej te na obecnych zdjęciach .Jeszcze kilka dni i powinny otworzyć się wszystkie

Maryla, a skąd jesteś?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Maryla 21:45, 16 maj 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Mieszkam na Górnym Śląsku. Na co dzień pracuję z ludźmi więc po pracy umysłowej uciekam na drugi koniec mojej miejscowości rodzinnej, na działkę, żeby odreagować. Tam ciągle coś tworzę, wyrywam, sadzę, przesadzam. Miejsc zarośniętych trawą ubywa na rzecz nowych rabat dla kwiatów i warzyw.
Ja to kocham robić.
____________________
Maryla Mój zielony azyl
malgol 08:13, 17 maj 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
To tak jak ja Każda wolna chwile spędzam w ogrodzie a po pracy najchętniej nie gotowałbym obiadu tylko pędziła pracować w ogrodzie. Też uważam ,że nic tak nie odpręża umysłu jak praca w ogrodzie
Fajnie jest spotkać na tym forum ludzi tak samo myślących
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies