Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 09:20, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Oj, ale dużo miłych gości mnie odwiedziło I tyle miłych komentarzy Dzięki, za wszystkie. Na razie zmagałam się z układaniem automatycznego nawodnienia w ogrodzie tzn przyglądałam się pracom ekipy, ale zmęczona jestem jakbym to robiła własnymi rękami.
Mój trawnik przez cały dzień wyglądał jak bo wybuchu bomby
Na koniec dnia przed domem wyglądał już tak

Czekam teraz na ładną pogodę,żeby trawa odżyła( a właśnie spadł snieg i jest 1 stopień)i wszystko wróciło do jakiejś normy
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
ZieloneWrota 09:24, 26 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Cudowny klimat, czy ta budowla z cegły to ziemianka?
____________________
Agataod początku
malgol 09:43, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Tak ,ziemianka chociaż dla mojego męża to piwniczka na winoOczywiście żadnego wina tam na razie nie ma, ale plany są. Dla mnie to skalniak i dodatkowa powierzchnia to obsadzania roślinami
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
ZieloneWrota 09:50, 26 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
malgol napisał(a)
Tak ,ziemianka chociaż dla mojego męża to piwniczka na winoOczywiście żadnego wina tam na razie nie ma, ale plany są. Dla mnie to skalniak i dodatkowa powierzchnia to obsadzania roślinami

Super, kolejne wyzwanie to mieć wino z własnej plantacji , pięknie wkomponowałaś ją w całość ogrodu, budowaliście ją sami czy już taką zastaliście?
____________________
Agataod początku
malgol 10:07, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Skalniak wygląda tak wiosną

Z drugiej strony ma funkcję praktyczną bo jest grill i wędzarnia Kilka lat czekałam na realizację tej budowli
i w końcu można korzystać
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 10:12, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Masz rację właśnie tej wiosny zbudowaliśmy pergolę pod winorośl i mam nadzieję na plony w niedługiej przyszłości Piwniczkę zbudowaliśmy w tym samym czasie co powstawał dom czyli 6 lat temu. Obawialiśmy się, że jak nie zrobimy tego od razu, w trakcie największych plac budowlanych to później po uprzątnięciu terenu nie będzie woli znowu wpuszczać sprzęt i rozkopywać działkę. Także zamiast niektórych mebli w nowym domu mieliśmy piwniczkę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Anda 10:22, 26 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Piwniczka i grill bardzo eleganckie. Sliczny masz ogrod
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ZieloneWrota 10:28, 26 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
malgol napisał(a)
Oj, ale dużo miłych gości mnie odwiedziło I tyle miłych komentarzy Dzięki, za wszystkie. Na razie zmagałam się z układaniem automatycznego nawodnienia w ogrodzie tzn przyglądałam się pracom ekipy, ale zmęczona jestem jakbym to robiła własnymi rękami.
Mój trawnik przez cały dzień wyglądał jak bo wybuchu bomby
Na koniec dnia przed domem wyglądał już tak

Czekam teraz na ładną pogodę,żeby trawa odżyła( a właśnie spadł snieg i jest 1 stopień)i wszystko wróciło do jakiejś normy
Pozdrawiam wiosennie


Co to za rośliny w rogu pod drzewkiem takie rudawe?
____________________
Agataod początku
malgol 10:35, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
To berberysy Thunberga "Admiration". W słońcu robią pięknie krwisto czerwone.Bo masz na myśli te krzewy kulki?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 10:39, 26 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
To zdjęcie z maja ubiegłego roku

Uwielbiam je bo są bezobsługowe
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies