Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 21:46, 22 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dopiero zaczynam prowadzić mój watek ogrodowy i na razie nie bardzo wiem co po kolei robić .Wybaczcie za błędy i poprawiajcie gdzie co wklejać i zamieszczać
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6727-wizytowka-moj-ogrod-pod-lasem?page=1#post_3
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Marta 23:11, 22 kwi 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Witam! Śliczny masz ogród, fajne zestawienia. Pięknie wygląda hortensja piłkowana z białymi kwiatostanami drzewiastej. To anabelka? Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Joku 09:54, 23 kwi 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Obejrzałam wizytówkę i dotarłam do twojego wątku. Masz pięknie, bardzo mi się podoba. Duże drzewa dają piękne tło i tworzą ramy ogrodu, chociaż mogą sprawiać trudności. Wiem coś na ten temat, bo tak miałam w poprzednim ogrodzie.
Bardzo spodobała mi się kompozycja żółtej róży z lawendą.
Czekam na kolejne odsłony twojego zakątka.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgol 21:05, 23 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Bardzo się cieszę ,że ktoś dotarł do mojego wątku bo coś nabroiłam z podpisami i właśnie postanowiłam ponaprawiac błędy
Teraz oficjalnie chciałabym powitać wszystkich na tym forum i cieszę się ,że mogę dołączyć do tak sympatycznego grona .Od niedawna podczytuje Ogrodowisko a ostatnio odważyłam się zacząć nawet podpytywać

Jak już wspomniałam ogród tworzę od 4 lat .Najwięcej problemów mam z zacienieniem dużych fragmentów ogrodu przez drzewa,ale pozbyć sie ich nawet sobie nie wyobrażam. Najbardziej cierpi trawnik więc stale musze dosiewac trawę po zimie( w lecie jakoś sie trzyma)w najbliższych okolicach sosen.
Z uwagi na kwaśna glebę i zacienienie najwięcej w ogrodzie mam hortensji( anabelki, piłkowane blue bird, limelight)a także host i rododendronów( choć cały czas się uczę jak im najlepiej dogodzić bo łatwo nie jest W miejscach gdzie słońce pozwala sadze byliny ,które pokażę na zdjęciach.
Jutro postaram się wkleic kilka zdjęć

Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Imienniczka 21:55, 23 kwi 2016


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Masz piękny ogród. Właśnie takie uwielbiam
Pozdrawiam i czekam na fotki
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Anda 17:39, 24 kwi 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33360
Gosiu, jaki piękny masz ogród. Zaznaczam i będę zaglądać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malgol 22:08, 24 kwi 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Bardzo się cieszę ,ze tyle osób do mnie zajrzałoNa razie "raczkuję" w Ogrodowisku i zbieram materiały , którymi mogłabym się z Wami podzielić. Oczywiście będę liczyła na rady bo tak jak zauważyła Jola mam dużo problemów związanych z drzewami w ogrodzie.
Na razie obejrzałam Wasze ogrody i w każdej wolnej chwili do kogoś zaglądam i czerpię inspiracjeNieśmiała jestem w pisaniu na cudzych wątkach, ale może się z czasem rozkręcę.Także mój ogród to także zasługa tego forum
Ewa,Mirka,Jola,Marta -ciesze się ,że będę mogła na Was liczyć i do was zaglądac









































____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Dominika11 07:16, 25 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj
bardzo się cieszę, ze założyłaś jednak wątek
wizytówka jak Ci pisałam SUPER
wątek zaznaczam i będę obserwować Twoje zmagania
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Marga 13:00, 25 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Gosiu Gratuluje pięknego ogrodu!
Trafiłam na Twoją wizytówkę i jestem po prostu oczarowana! Jak Ty pięknie zestawiasz ze sobą rośliny, po prostu bajka
Pozdrawiam i z przyjemnością będę do Ciebie zaglądała
____________________
Ogród dla moich synków
Basiula 16:45, 25 kwi 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Ale pięknie u Ciebie!
Bardzo podoba mi się ta ceglana konstrukcja, skąpana w gąszczu wygląda jak wejście do tajemniczego ogrodu

będę zaglądać!


U mnie taka pustynia, przyjdzie mi wiele lat czekać na taką bujną roślinność.


____________________
W basiowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies