Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

Maryla 23:57, 08 cze 2016

Dołączył: 03 maj 2016
Posty: 87
Gosiu, w Twoich kwiatach i całym ogrodzie widać Twoją pasję i miłość, z jaką tworzysz ten piękny ogród!
____________________
Maryla Mój zielony azyl
malgol 07:43, 09 cze 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dzięki dziewczyny za miłe słowai zapraszam!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
AnkaW 11:40, 14 cze 2016

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 70
Dziękuję, że zareagowałaś na moja prośbę o pomoc w wyborze roślin-dzięki temu trafiłam do Ciebie i będę Cie odwiedzać jeśli pozwolisz - podoba mi się to co widzę na zdjęciach Może faktycznie tworzenie ogrodu wśród wysokich drzew nie jest łatwe ale cudnie to zrobiłaś - połączenie "swoich" roślin z zastanymi. Ogród wygląda z takim tłem na dojrzały - jest naturalnie spójny. Gratuluję - masz się czym tu wśród tylu pięknych ogrodów pochwalić
____________________
Pozdrawiam :) Anka
anbu 11:50, 14 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Świetny ogród
____________________
Ania Ogród Ani :)
malgol 12:31, 14 cze 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
AnkaW napisał(a)
Dziękuję, że zareagowałaś na moja prośbę o pomoc w wyborze roślin-dzięki temu trafiłam do Ciebie i będę Cie odwiedzać jeśli pozwolisz - podoba mi się to co widzę na zdjęciach Może faktycznie tworzenie ogrodu wśród wysokich drzew nie jest łatwe ale cudnie to zrobiłaś - połączenie "swoich" roślin z zastanymi. Ogród wygląda z takim tłem na dojrzały - jest naturalnie spójny. Gratuluję - masz się czym tu wśród tylu pięknych ogrodów pochwalić


Ja na O. raczej się uczę , ale jak widzę ,że ktoś długo czeka na odpowiedź to łączę się z nim " w bólu" i wtedy staram się służyć choć swoją pomocą. Cieszę się ,że podoba Ci się ogród i zapraszam oczywiście
Bardzo lubię te swoje drzewa chociaż czasem tracę cierpliwość jak muszę zgrabić po raz dziesiąty igły z trawnika( nawet latem) albo usunąć z rabat stosy dębowych liści wiosną. Ale cos za coś ...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 12:44, 14 cze 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
anbu napisał(a)
Świetny ogród


Dzięki wielkie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
anabuko1 13:14, 14 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Rodki maja u ciebie świetne miejsce po tym laskiem.
Bardzo ładny ogród, rabaty
Piekne róze.Ta pomamarańczowato-herbaciana śliczna jest
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Warmia 19:05, 14 cze 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Bardzo przyjemny klimacik tworzysz w swoim ogrodzie. Piękny detal w postaci ziemianki. Będę zaglądać z ciekawością
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
malgol 07:47, 15 cze 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dziękuję dziewczyny za odwiedziny i miłe słowa Miło przyjmować gości w swoim ogrodzie
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 07:59, 15 cze 2016


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Po ostatnich deszczach wszystko wygląda jak odmłodniałe.
Kilka fotek róz bo to sezon rózany przecież

angielka Golden Celebration




a tu bardzo podobna do niej Graham Thomas tylko ma trochę mniejsze kwiaty.Zdjęcie wygląda trochę jak fotomontaż,ale takie tło zrobiły sosny "za plecami"


kwitną już liliowce


a to moje ulubiona rosochata sosna

pozdrawiam wszystkich zaglądających
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies