Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 11:45, 18 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
niestety te żółte żurawki na tej rabacie nie przeżyją... obskubalam wszystkie uszkodzone listki i przez trzy dni były ładne już myślałam że będą ok, ale dzisiaj widzę kolejne uszkodzone. niestety nie dane mi jest ich posiadanie. Pojadę dzisiaj do ogrodniczego kupie donice do żurawek i je przesadzę. Jak drzewa większe urosną i będą dawaly cień kiedyś to je tam poprzesadzam...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:52, 18 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
asiasz83 napisał(a)
no naprawdę imponująco to wygląda, rabata z przodu domku z tej perspektywy jest śliczna, obsidiany jak się rozrosły, kule prezentują się doskonale musze pomyśleć o takich u siebie, a jak tam te żółte żurawki się mają, trawka z przodu wygląda już ślicznie.

ta trawka z przodu domu byla siana wcześniej i pogoda wtedy była fajna. Jak posieliśmy to z tyłu to spadł śnieg potem deszcz i ją zmyło. dzięki temu mam robotę extra. Nasiona traw splynely na rabate wzdłuż płotu i wlaśnie widzę jak cudownie powschodzila tam trawka o zgrozo.... teraz muszę wszystko pielić... zdejmować korę i usuwać trawę... ależ się cieszę na samą myśl
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 11:58, 18 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marmelada zakwitła

i begonie pięknie się rozkrzewiły

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 12:11, 18 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No szkoda, że żurawki nie przetrwały, ale może dasz tam inne - też jasne. Słońce dobrze znoszą georgia peach - zmieniają się od różu do pomarańczowego.
Begonie masz cudowne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Ana 12:11, 18 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
te różowe plamy na rabacie wyglądają przepięknie, aż zaczynam ombinowac jak by takie begonie upchnąć u siebie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Matka 12:50, 18 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
pięknie wyszedł zawijas z tymi begoniamiach...ładnie...w przyszłym roku sobie zrobię tak samo na wyspieo ile mogę ściągnąć pomysła?
____________________
U Matki
Matka 12:50, 18 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a pokaż jak to wygląda z góry
____________________
U Matki
ana_art 12:57, 18 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jutro cykne fotkę, bo teraz małż zarekfirował aparat bo był mu potrzebny
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 13:02, 18 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogda napisał(a)
pięknie wyszedł zawijas z tymi begoniamiach...ładnie...w przyszłym roku sobie zrobię tak samo na wyspieo ile mogę ściągnąć pomysła?

ależ proszę Cię bardzo takiego zawijasa zrobię jeszcze z tyłu domu przy różach i koło wokół drugiego drzewa przy bramce. Tak na marginesie to zakochałam się w bukszpanach
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Ana 13:05, 18 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Ja też wdzięczne są bardzo

Też czekam na fotki z lotu ptaka
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies