Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

makkasia 17:28, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
U mnie róże wyglądają tak samo ale mam nadzieję, że pomimo mrozów przetrwają bez uszczerbku Czekam na śnieg.
ściskam noworocznie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
asza 17:31, 08 sty 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 27
Twój ogród to jeden z moich ulubionych na Ogrodowisku, znam go całkiem, całkiem, często tu zaglądam, podziwiam i, przyznaję się bez bicia, podpatruję i zapożyczam pomysły. Dlatego gdy wczoraj otworzyłam "Działkowca" bez trudu poznałam, no jakże...to mój znajomy ogród Gratuluję i podziwiam za pracowitość, konsekwencję, wytrwałość ... ))
____________________
ana_art 18:50, 08 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gardenarium napisał(a)
Napisz co w ciągu tych lat wymarzło w twoim ogrodzie Potrzebuję takiej informacji, jeśli nic, to dobrze
grzebie w swojej pamięci i powiem że nie przezyła praire firre i wyrywkowo FC ale czy wymarzły czy wygniły tego nie wiem. Poza tym chyba nic sobie nie przypominam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:51, 08 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
marzena_perkowska napisał(a)
Wszystko w tym ogrodzie pięknie rośnie, tylko właścicielka ostatnio strajkuje i zdjęć nie wstawia. Jako obserwatorka czekam na kolorowe podsumowanie sezonu 2015
postaram się znaleźć chwilkę czasu...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:53, 08 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)
Ana kolejny raz dokładnie przeglądam twoja wizytówkę ogrodu.
Te duże krzaki hortensji białej, duże krzaki hortensji różowej, duże krzaki hortensji wiśniowej - czy to jest ta sama hortensja tak się przebarwia czy to są różne krzaki, bo nie mogę się połapać w tych zdjęciach.
Piękne one są, zwłaszcza ten bordowy kolor mi się podoba
wizytówka jest stara... prawie jak ja a tak poważnie to musiałabym podać nazwy przy konkretnych zdjęcia bo mam 3 odmiany. Daj mi chwilkę
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:54, 08 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
makkasia napisał(a)
U mnie róże wyglądają tak samo ale mam nadzieję, że pomimo mrozów przetrwają bez uszczerbku Czekam na śnieg.
ściskam noworocznie
okaże się wiosną u mnie właśnie śnieży...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 18:55, 08 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
asza napisał(a)
Twój ogród to jeden z moich ulubionych na Ogrodowisku, znam go całkiem, całkiem, często tu zaglądam, podziwiam i, przyznaję się bez bicia, podpatruję i zapożyczam pomysły. Dlatego gdy wczoraj otworzyłam "Działkowca" bez trudu poznałam, no jakże...to mój znajomy ogród Gratuluję i podziwiam za pracowitość, konsekwencję, wytrwałość ... ))
jak miło czyta się takie słowa ale że działkowiec? aktualny?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 18:56, 08 sty 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
..a u mnie się topi
Buziak!
ana_art 21:07, 08 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ciut świąt....




____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 21:15, 08 sty 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Złote świece na srebrnych świecznikach. Mniam!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies