Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 18:53, 10 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Anusia napisał(a)
Pięknie u Ciebie i te hortensje. Moje Limli mam pierwszy rok i chciałabym wyprowadzić je tak wysoko jak u Ciebie. Pozdrawiam z Żulaw
to cierpliwości, moje mają 3 najstarsza najwyższa 4 sezony
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 19:03, 10 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)
Ana dziękuję Ci za wyczerpujące odpowiedzi, to ja pytałam o hortensje i ciągle do Ciebie zaglądam czy pamiętasz

Dziękuję Ci bardzo

Chodzi mi o tą ostatnia co się na bordowo przebarwia, jejku jak ona mi się podoba

A napisz proszę czy ona się pokłada? Jakie warunki najlepsze dla niej?

Do przedogródka sobie taka zafunduję

A te dwie pozostałe na rabatę igiełkowa i bylinową. Skoro u Ciebie takie piękne to u mnie nie może być inaczej

Niestety Vanilka kłania się aż do ziemi po opadach, ma wiotkie gałązki, duży kwiat i trzeba ja koniecznie podpierać inaczej legną.

Pinki whinki też wybarwia się na bordowo, ale ma bardziej ażurowy kwiat bardzo długi, ale gałezie ma sztywne i nie wymaga żadnych podpór. Vanilka tak
na pierwszej foce masz jeszcze nie wspartą, ale nie padało, więc pięknie wyprostowana

na drugiej po opadach i mocno powiązania, powspierana
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
asza 20:52, 10 sty 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 27
Ana, Twoje hortensje sa cudne. Czy Twoje limelight są białe? Czysto białe? Moje niestety bardzo limonkowe, za bardzo. Czy to zależy od podłoża? czy ma sie wpływ na wybarwienie?
____________________
ana_art 21:36, 10 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
asza napisał(a)
Ana, Twoje hortensje sa cudne. Czy Twoje limelight są białe? Czysto białe? Moje niestety bardzo limonkowe, za bardzo. Czy to zależy od podłoża? czy ma sie wpływ na wybarwienie?


zmienia się, chociaz najbardziej podoba mi sie własnie taka limonkowa i zaraz po tym jak jest śnieżno biała, potem się przebrawia na różowo-brązowo i przestaje mi się podobać . Zapewne jest wiele czynników

26.07


5.08


17.08


21.08


13.09


24.09


25.09


4.10

____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
asza 22:05, 10 sty 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 27
Dzięki za zilustrowaną odpowiedź; nad moimi muszę jeszcze trochę popracować. A tak w ogóle, to jestem z siebie dumna, ze odważyłam się napisać coś na twoim wątku... Dobrego tygodnia.
____________________
Madzenka 00:13, 11 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wiesz że kocham Twoje hortensje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 12:34, 11 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
asza napisał(a)
Dzięki za zilustrowaną odpowiedź; nad moimi muszę jeszcze trochę popracować. A tak w ogóle, to jestem z siebie dumna, ze odważyłam się napisać coś na twoim wątku... Dobrego tygodnia.
szczerze się uśmiałam dlaczego bałaś się napisać?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:34, 11 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Wiesz że kocham Twoje hortensje
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
MirellaB 12:47, 11 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ana ja jeszcze odnośnie hortensji

Podsumowując

Pinki Whinki się przebarwia na bordowo, ma ażurowy kwiat, twarde gałęzie, nie wymaga podpierania.

Vanilla Fraise się przebarwia na bordowo, ma pełne kwiaty, wykłada się, wymaga podwiązania.

Limelight się przebarwia limonkowa, śnieżno biała, różowo-brązowa, ma pełne kwiaty.

Dobrze zanotowałam?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 12:53, 11 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ana jaka hortensja wg.Ciebie jest najpiękniejsza i najmniej problemowa?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies