Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ren133 12:57, 11 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ana
Zajrzałabyś do mnie?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5315-jak-ozywic-moj-szmaragdowy-ogrod?page=572
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ana_art 14:02, 11 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)
Ana ja jeszcze odnośnie hortensji

Podsumowując

Pinki Whinki się przebarwia na bordowo, ma ażurowy kwiat, twarde gałęzie, nie wymaga podpierania.

Vanilla Fraise się przebarwia na bordowo, ma pełne kwiaty, wykłada się, wymaga podwiązania.

Limelight się przebarwia limonkowa, śnieżno biała, różowo-brązowa, ma pełne kwiaty.

Dobrze zanotowałam?

bardzo dobrze
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 14:04, 11 sty 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)
Ana jaka hortensja wg.Ciebie jest najpiękniejsza i najmniej problemowa?
oj to trudne pytanie najmniej pracy mam przy Pinki i Limelight, bo poza przycięciem wiosną, nawozeniu nic więcej nie robie. Ale Vanilki sa piękne i idzie przeżyć to podwiązywanie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
MirellaB 14:14, 11 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
No mi właśnie najlepiej się te Vanilki podobają, tylko czy dam radę je tak umiejętnie podwiązywać, nigdy tego nie robiłam, mam tylko hortensje ogrodowe.

Jak byś mogła zajrzeć do mojego wątku tam wstawiłam zdjęcia nieszczęsnej rabaty w przedogródku. Tą hortensję bym chciała dać między dwie Aurea Nana, co o tym myślisz? Tam jest 3 metry odległości to ile tych krzaków bym musiała mieć? Po jakim czasie krzak osiągnie tak spektakularny efekt jak u Ciebie?

I jeszcze mam pytanie co to takie czerwone roślinki pod hortkami, nie rozchodniki i żurawki te przy innym krzaku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ewa004 14:38, 11 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Aniu ja tez przez Twoje Vanilki, mam swoje Vanilki
Co prawda tylko trzy sztuki ale lepszy rydz jak nic
Tylko ciekawe czy moje będa tak piekne jak Twoje .
Aniu a dajesz im cos exstra na wiosnę ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
marta_d 17:34, 11 sty 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Aneto!
Na początku wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Mam pytanie odnośnie hort Limelight - przycinasz ją piętrowo? Jak długo rośnie u Ciebie miłorząb ?
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
18:17, 11 sty 2016
ooo to tu ...wątek z serii....hortensji w ogrodzie nigdy dość! ....aż wyjrzałam przez okno żeby sobie na moje suchelce popatrzeć ...tak warto je mieć w ogrodzie , nawet teraz cieszą
frezja 20:38, 11 sty 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
asza napisał(a)
Ana, Twoje hortensje sa cudne.


Podpisuję się pod tym ) jedne z piękniejszych )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
MirellaB 22:26, 11 sty 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Planuję ten mój przedogródek i mam jeszcze do Ciebie pytanie.

Te hortensje to jaką mają wysokość, tak średnio na oko?

Trawy za hortkami to jakie masz?
Zastanawiam się czy Miskant ML pasuje do hortensji czy może lepiej Gracymillius?

____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ogrodomaniaczka 10:08, 12 sty 2016


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
Witaj Ana, w tym roku bedę pierwszy raz przycinała hortensje i mam pytanie do Ciebie ,czy przycinasz piętrowo tzn.przód niżej a tył wyżej ,czy jest to bez znaczenia
____________________
Monika - Nowego początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies