Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Bozenka06 21:05, 16 kwi 2020

Dołączył: 17 wrz 2014
Posty: 64
piesek śliczny, nie dałabym jednak rady patrzeć na zniszczenia, proszę o info skąd ta biała donica ?
Kasiolaaa 21:23, 16 kwi 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
cudnie pieknie gustownie i ten obledny piesio ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
ana_art 09:05, 17 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bozenka06 napisał(a)
piesek śliczny, nie dałabym jednak rady patrzeć na zniszczenia, proszę o info skąd ta biała donica ?

wiesz przeszłam dziwny etap w życiu (ostatnie dwa lata dały mi nieźle w kość), gdzie CIUT inaczewj patrzę na tego rodzaju zniszczenia... a donice kupiłam w naszogrodniczy.pl
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
KasiaBawaria 10:00, 17 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
To tak jak u mnie Chyba dzieci mnie uodbornily teraz widze to jako szanse na zmiany a nie jako strate czy zniszczenia Choc akurat Eddie juz niczego nie niszczy i nie kopie. Ostatnio jak chcial jesienia poleciec na rabate to dostal woda z weza na glowe Ale on lubi wode. Jednak taka niespodziewana go zaskoczyla i od tej pory nie wlazi gdzie mu nie wolno
____________________
Zapraszam na kawe
Sonka 10:08, 17 kwi 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
Ja wybaczam swoim psom, jeżeli coś zniszczą,ale to rzadko się zdarza. Suka mi obgryza notorycznie dwie azalie, jak pęd wybije, to go skraca. Psu zdarzyło się na poczatku obgryść szczepa klonu, jakieś drobne straty były. Wybaczam im , bo kocham je. Teraz są zdyscyplinowane i na rabaty nie wchodzą.
Twój piesio jest boski.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
lawenda001 20:35, 17 kwi 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
ana_art napisał(a)

Pies? Hmmmm nie mam praktycznie tulipanów bo te które juz postanowiły wyjść są przerzedzone przez białą bestie
Poza tym porównując z innym psami tej rasy nie jest źle ostatnio uparł się na donice przy wejściu i wykopuje ziemie No i obsikuje bukszpany
Poza tym jest kochany i trudno się na niego gniewać



Biała bestia jest piękna twój zjada tulipany, a mój ostatnio mlecze, bratki, generalnie lubi sobie podgryzać to i owo, a najbardziej korę. Chciałam cię podpytać o rośliny niebezpieczne dla psów, nie boisz się że zje coś trującego? Mnóstwo tego jest w ogrodzie np. rododendrony. Czego, których roślin i w jakiej ilości bać się najbardziej?
lawenda001 20:39, 17 kwi 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Sonka napisał(a)
Ja wybaczam swoim psom, jeżeli coś zniszczą,ale to rzadko się zdarza. Suka mi obgryza notorycznie dwie azalie, jak pęd wybije, to go skraca. Psu zdarzyło się na poczatku obgryść szczepa klonu, jakieś drobne straty były. Wybaczam im , bo kocham je. Teraz są zdyscyplinowane i na rabaty nie wchodzą.
Twój piesio jest boski.


ooo! azalie też są chyba na liście trujących, dziewczyny pomóżcie, co na prawda zagraża psu w ogrodzie.

Ja o zniszczenia się nie boję, najwyżej będę sadziła po kilka razy trudno
Milka 05:50, 18 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ana_art napisał(a)

wiesz przeszłam dziwny etap w życiu (ostatnie dwa lata dały mi nieźle w kość), gdzie CIUT inaczewj patrzę na tego rodzaju zniszczenia... a donice kupiłam w naszogrodniczy.pl

Ojej, współczuję...znam te przeżycia z autopsji, innych też nie brak było.
Zdrówka
Donica fajna, duża. Ja ceramicznych już nie kupuję, po kilku latach się rozlatują.Taką, jak kupiłaś mam już od 9 lat i ma się super.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 08:35, 18 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
lawenda001 napisał(a)


Biała bestia jest piękna twój zjada tulipany, a mój ostatnio mlecze, bratki, generalnie lubi sobie podgryzać to i owo, a najbardziej korę. Chciałam cię podpytać o rośliny niebezpieczne dla psów, nie boisz się że zje coś trującego? Mnóstwo tego jest w ogrodzie np. rododendrony. Czego, których roślin i w jakiej ilości bać się najbardziej?
On ich nie jje on je taranuje
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
KasiaBawaria 09:47, 18 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
lawenda001 napisał(a)


Biała bestia jest piękna twój zjada tulipany, a mój ostatnio mlecze, bratki, generalnie lubi sobie podgryzać to i owo, a najbardziej korę. Chciałam cię podpytać o rośliny niebezpieczne dla psów, nie boisz się że zje coś trującego? Mnóstwo tego jest w ogrodzie np. rododendrony. Czego, których roślin i w jakiej ilości bać się najbardziej?


Za duzo roslin jest trujacych. Ja podchodze do tego jak przy dzieciach- wychowanie Dzieciaki uczylam, co trujace i ze niczego nie moga brac do buzi.Moj pies tylko w wieku szczeniecym cos chcial podgryzac. Lazilam za nim, tylko pod kontrola byl w ogrodku, zreszta teraz tez. Ale jak tylko cos probowal, od razu reagowalam. Teraz nic nie rusza- spi sobie na trawniku pod drzewem.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies