Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Makao_J 19:30, 18 kwi 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nie pamiętam nazwy rasy tej białej piękności. Moja koleżanka ma takiego. Słodziaki łagodne są.
Podziwiam Cię za mocne nerwy skoro tak niszczy rośliny.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ana_art 21:22, 18 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Makao_J napisał(a)
Nie pamiętam nazwy rasy tej białej piękności. Moja koleżanka ma takiego. Słodziaki łagodne są.
Podziwiam Cię za mocne nerwy skoro tak niszczy rośliny.

Samoyed , to stan umysłu
Moje nerwy przeszły tyle, że jakiś tulipan czy jakiś bukszpan nie robi na mnie wrażenia... się dosadzi a jak nie, tez będzie dobrze ....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Makao_J 21:42, 18 kwi 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Samoyed - właśnie.

Ogród masz już dorodny i dojrzały. Swoje lata ma i korzenie głęboko. Jest szansa że dużych szkód nie narobi. Jedynie te na powierzchni i delikatne.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Kokesz 21:56, 18 kwi 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
ana_art napisał(a)
Lubię tą moją śliwę




Też je lubię mam jeszcze młode, cięłaś swoją na początku, czy sama się tak rozkrzewiła?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
lawenda001 23:07, 18 kwi 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
dzięki mój piesek ma 5 mies. Też go uczymy i pilnujemy, sam nie zostaje na dworze, mamy nadzieje, że mu to minie.
ana_art 08:57, 19 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kokesz napisał(a)


Też je lubię mam jeszcze młode, cięłaś swoją na początku, czy sama się tak rozkrzewiła?
tak cielam po każdym kwitnieniu, w tamtym roku nie cielam bo nie miałam siły. To był malutki badylek grubości porządnego kciuka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:59, 19 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
lawenda001 napisał(a)
dzięki mój piesek ma 5 mies. Też go uczymy i pilnujemy, sam nie zostaje na dworze, mamy nadzieje, że mu to minie.
jeśli rasa którą da się ułożyć to napewno sie nauczy mój uparciuch wczoraj pracował ze mną w ogrodzie i zamiast położyć się na trawniku uwalił się na rabacie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:56, 19 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Odszukałam zdjecia z sierpnia 2012 praktycznie śliwy nie widać zwróćcie uwagę ze jest grubości tyczki bambusowej



I dzisiaj
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
lawenda001 14:17, 19 kwi 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
To piesek border collie, bardzo mądry, bystry i niezmordowany super do nauki, ale potrafi szkudzić, i chyba podobnie jak pieski, którego ty masz, są mocno związane z opiekunem swoim, towarzyskie również w pracach ogrodowych. Wczoraj podkradał mi sadzonki, podkładkę, konewkę

A wracając do właściwego tematu , chciałam cię podpytać o umbry, masz na przedpłociu. Zadowolona jesteś z nich, nie chorują?

ana_art 20:05, 19 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
lawenda001 napisał(a)
To piesek border collie, bardzo mądry, bystry i niezmordowany super do nauki, ale potrafi szkudzić, i chyba podobnie jak pieski, którego ty masz, są mocno związane z opiekunem swoim, towarzyskie również w pracach ogrodowych. Wczoraj podkradał mi sadzonki, podkładkę, konewkę

A wracając do właściwego tematu , chciałam cię podpytać o umbry, masz na przedpłociu. Zadowolona jesteś z nich, nie chorują?


Tak, mam. Jedna jest „ gorsza” ale to akurat nasza wina bo nie przyłożyliśmy się do przygotowania ziemi...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies