ana_art
21:23, 21 wrz 2011

Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18826
nie potrafię powiedzieć ile mi to zajmie czasu bo robię z doskoku, jak jasiek mi pozwoli, a z tym różnie bywa


Runianka kórą kupilam jest w pojemnikach 0,9 ale naprawde ładna, gęściutka, Jutro cykne fotkę pojedynczej sztuki. Kupowałam ją w pobliskiej szkółce(chyba poleciła mi ją Agnieszka z Ostrowi- DZIĘKUJĘ) płaciłam po 5zł za sztukę