Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

mynarka 08:24, 25 paź 2013


Dołączył: 03 kwi 2013
Posty: 223
od jakiegos czasu zagladam do ciebie Aniu
i podgladam twoje zmiany taras wyszedł genialnie to prawda ze wyglada jak z obrazka suuper
Ale swietnie wyglada tez kacik z lezaczkiem ach pieknie pieknie
byłam ciekawa jak zaprojektujesz przestrzen dla dzieci czy podsypiesz piaskiem badz kamyczkami a tu prosze trawa i jest ok a ja sie glowiłam zeby ten kamyk podsypac u mnie
jestem na etapie planowania rabat przy tarasie i tak mysle patrze podgladam i zauwazyłam tez ze za hustawka masz rabatke w sensie takie zaokraglenie a plac zabaw normalnie stoi na trawie i tez fajnie to wyglada no super
pozdrawiam
____________________
Ogród w kształcie litery L
Lylly 22:00, 27 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
Aniu masz bajeczny, romantyczny, zwiewny ogród, czerpię z niego wiele inspiracji. Ukazujesz go w tak piękny sposób, że oczu oderwać nie mogę i nie raz wracam do poprzednich twoich wpisów, co by oko nacieszyć Tras, mistrzowski i będę zgapiać, jak nic! Pozdrawiam serdecznie
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
Selly 21:51, 23 sty 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
zanaczam, bo muszę dokładnie potem obejrzec
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 09:55, 30 sty 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
No i cały obejrzałam. Piękny serial. Metamorfoza ogrodu niezwykła. Kilka inspiracji dla siebie znalazłam.
Pozdrawiam
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
sheila 03:54, 29 kwi 2014

Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 1
Ech, kolejna nieprzespana noc za mną - czytałam, chłonęłam, podziwiałam i marzyłam... Będziesz Aniu dla mnie inspiracją przy tworzeniu mojego ogrodu! Mam nadzieję, że znajdziesz moment i pokażesz jak wyglądają twoje rabaty w tym sezonie.
justajusta 20:28, 12 maj 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 270
I ja odchaczam do obejrzenia
____________________
Justa
Asiulek 22:51, 21 cze 2014


Dołączył: 03 cze 2014
Posty: 19
Dwa dni spędziłam nad tym wątkiem. Podoba mi się tu,będę zaglądać. Taras suuuper!!!!
____________________
Asia-Do trzech razy sztuka
Ana 10:15, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Oj dawno mnie tu nie było, wątek cichutki. Kochani, tyle się dzieje, że najzwyczajniej brak czasu na każdą aktywność poza pracą i dziećmi...muszę z przykrością przyznać, że niestety ogród trochę na tym ucierpiał...ale przynajmniej w tym roku zrobiliśmy z mężem naszą skarpę...teraz kosmetyka...i walka ze skrzypem...

W tym roku walczę też niestety z chorobami róż...czarną plamistością głównie. zmarniały bidulki, parę krzaczków chyba trzeba będzie wykopać...po tych kliku sezonach wiem, że posadziłam je zbyt gęsto.


wrzucę parę zdjęć, żebyście o mnie całkiem nie zapomnieli







____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 10:18, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808






____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Selly 11:32, 19 wrz 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Witaj gorąco,

och nigdzie nie mogę dostrzec tych rzekomych objawów zaniedbań.

Ogród przepiękny
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies