Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Witam, i o radę pytam :-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam, i o radę pytam :-)

magda19831 14:19, 02 lis 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
No to będzie akcja sadzenie ! Powiedz mi jeszcze jakie odległości zachować między drzewami oraz od siatki ogrodzeniowej?
Jakieś zmiany są

effka napisał(a)


Dawno u Ciebie nie byłam, widzę spore zmiany, super
Brzozy sadź, teraz najlepszy moment przynajmniej we Wrocku, szczyt sezonu na sadzenie drzew.
Pozdrawiam
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
eVka 15:40, 02 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
magda19831 napisał(a)
No to będzie akcja sadzenie ! Powiedz mi jeszcze jakie odległości zachować między drzewami oraz od siatki ogrodzeniowej?
Jakieś zmiany są



Z tymi odległościami to cięzko, ja zawsze na żywo oceniam. stawiam drzewka i przesuwam po rabacie. Od ogrodzenia brzozy chce posadzić z 1,5m, pomiędzy myslę że z 2 m. aKe ja się nie znam
____________________
Wendy79 18:53, 04 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Magda, szybka z Ciebie dziewczyna i gotowa do działania. I powiem Ci, że w ogóle nie rozumiem o co chodzi z tą ścianą. Myślałam początkowo, że to jakiś potwór, a to nawet spoko kolor. Fajna była ta Twoja pierwsza inspirka z wykorzystaniem ściany, jako tła dla nasadzeń.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
magda19831 08:27, 05 lis 2017


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Wendy79 napisał(a)
Magda, szybka z Ciebie dziewczyna i gotowa do działania. I powiem Ci, że w ogóle nie rozumiem o co chodzi z tą ścianą. Myślałam początkowo, że to jakiś potwór, a to nawet spoko kolor. Fajna była ta Twoja pierwsza inspirka z wykorzystaniem ściany, jako tła dla nasadzeń.


Sezon ogrodowy prawie dobiegł końca I jednak czuje niedosyt Co do ściany - ma ona już kilka lat I zdàżyła wypłowieć I zajść kurzem .
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
eVka 23:13, 10 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
magda19831 napisał(a)


Sezon ogrodowy prawie dobiegł końca I jednak czuje niedosyt Co do ściany - ma ona już kilka lat I zdàżyła wypłowieć I zajść kurzem .

Oj ja się boję końca sezonu ogrodowego, jeszcze trochę robót mam a potem... nuuudyyy
____________________
magda19831 13:57, 04 sty 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Macham wszystkim w Nowym Roku. Głowa pełna pomysłów, ale jak będzie z ich realizacją to się okaże. Miejmy nadzieję że pogoda będzie dla nas wszystkich łaskawa i żadne zarazy ani robale nie będą nam utrudniały pracy w naszych ogrodach. Cmok na Nowy Rok !
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
magda19831 06:56, 17 kwi 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
Pomóżcie - mój niesforny pies obsikuwał mi bukszpanu przed domem i nie wyglądają one dobrze Jest dla nich ratunek? A drugi problem - mrówki w ziemi. Kopiąc dołki pod graby zauważyłam w ziemi sporo mrówek i mam przeczucie że powinnam się nimi martwić i z nimi walczyć (tylko jak?)
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Makusia 14:30, 18 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
magda19831 napisał(a)
Pomóżcie - mój niesforny pies obsikuwał mi bukszpanu przed domem i nie wyglądają one dobrze Jest dla nich ratunek? A drugi problem - mrówki w ziemi. Kopiąc dołki pod graby zauważyłam w ziemi sporo mrówek i mam przeczucie że powinnam się nimi martwić i z nimi walczyć (tylko jak?)


Podobno soda kuchenna albo proszek do pieczenia pomaga. Sypać punktowo.
A na bukszpany, to zapytaj Ani Anbu- ona robi sławetne mikstury z naturalnych składników

A w ogóle, to cześć
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
magda19831 13:54, 19 kwi 2018


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 344
A cześć Posadziłam graby fastigiata i boję się że te mrówki je wykończą ;-( Pies też mnie wykończy....jakiś egzemplarz z ADHD mi się trafił. Po pracy wstawię zdjęcia tych biednych bukszpanów i reszty moich wypocin

Makusia napisał(a)


Podobno soda kuchenna albo proszek do pieczenia pomaga. Sypać punktowo.
A na bukszpany, to zapytaj Ani Anbu- ona robi sławetne mikstury z naturalnych składników

A w ogóle, to cześć
____________________
Magda Witam i o radę pytam ;-)
Johanka77 22:30, 19 kwi 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jestem z rewizytą. A gdzie fotki z nowego sezonu?

Bardzo fajnie zaczęłaś. Podoba mi się.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies