Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

bata 22:07, 11 cze 2016

Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 90
Ewelinko, co to za trawki na rabacie z grabem, moje jeszcze takie malutkie - piękny ten grys grafitowy, jednak też się na niego zdecydowałam
bardzo fajne wyszła Tobie ta rabata, wszystko pięknie wyszło, a gdzie posadzić jeżówki - jestem ciekawa, bo moje czekają na posadzenie - jednak macierzyństwo i urządzenie ogrodu nie idą w parze, dzisiaj spełniałam się jako matka, a nie ogrodnik
____________________
Beata - Ogród - moje czwarte dziecko
Efffa 22:12, 11 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Aliska: dziekuję, hmmm, no nie wiem, za dużo nie mam, ale niedawno chciałam likwidować, a teraz zaś zaczynam.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:17, 11 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
bata napisał(a)
Ewelinko, co to za trawki na rabacie z grabem, moje jeszcze takie malutkie - piękny ten grys grafitowy, jednak też się na niego zdecydowałam
bardzo fajne wyszła Tobie ta rabata, wszystko pięknie wyszło, a gdzie posadzić jeżówki - jestem ciekawa, bo moje czekają na posadzenie - jednak macierzyństwo i urządzenie ogrodu nie idą w parze, dzisiaj spełniałam się jako matka, a nie ogrodnik

Beatka: na rabacie z grysem są evergoldy, a na rabacie z korą są seslerie jesienne, są tam własnie 3 jeżówki- tak z przodu , widzisz je?a te wieksze trawki to są Ice dance- ale one tam nie będą- mam je tam tymczasowo.
A w jakim wieku masz dzieciaczki?Ja mam syna 12 lat i 7 lat.Dasz radę, chwile spędzone z dziećmi są najcudowniejsze a czas bardzo szybko biegnie.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
bata 22:32, 11 cze 2016

Dołączył: 03 cze 2016
Posty: 90
mam syna 10 lat, córkę 5 lat i syna 8mcy i czas na ogródek w trakcie drzemek najmłodszego
a jakie to jeżówki - ty zapewne wiesz
____________________
Beata - Ogród - moje czwarte dziecko
iwka 22:32, 11 cze 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Efffa napisał(a)


a tu na brzegu masz coś wsadzone, czy ja źle widzę?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
jazzy 22:34, 11 cze 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Przybyłam i zobaczyłam Zachowaj koniecznie te zdjęcia, za rok zrobisz porównanie Wszyscy padniemy
ps. Ja bym zostawiła korę
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Efffa 22:34, 11 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
na brzegu? gdzie?za grbami?, tam gdzie ziemie tylko widać? jak tak, to jest tam zywopłot grabowy posadzony w tym roku.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:37, 11 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
bata napisał(a)
mam syna 10 lat, córkę 5 lat i syna 8mcy i czas na ogródek w trakcie drzemek najmłodszego
a jakie to jeżówki - ty zapewne wiesz

super dzieciaki,
green jewel- hihih jaka by miała byc inna ,hihih oczywiście jest w zielonym kolorze
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:39, 11 cze 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Beatka: muszę dopisac, bo pytałaś, są tam evergoldy, a te małe żółte hakone
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
iwka 22:40, 11 cze 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Efffa napisał(a)
na brzegu? gdzie?za grbami?, tam gdzie ziemie tylko widać? jak tak, to jest tam zywopłot grabowy posadzony w tym roku.
tak , właśnie tam widzę graby
a gres byłby tak jak teraz kora, czy pod sam żywopłot, bo jak pod graby to kora bardziej chyba pasuje
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies