Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie ;)

butterfly 20:39, 27 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
No, super się zaczyna !

I jakie idealne kuleczki
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
ewfcia 22:57, 30 maj 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Witam Wszytkich
Wczoraj mnie olśniło, że raczej nie za dobrze będą wyglądały hortensje przed różanecznikami. Muszę je zamienić, może na inne różaneczniki tylko o mniejszej wielkości?
A poza tym w końcu po długim oczekiwaniu udało mi się zakupić cisy na pniu i w sobotę będzie akcja sadzenie . Oby tylko pogoda dopisała.
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
monitka 22:53, 31 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Przybywam z rewizytą Ewcia podoba mi sie Twój domek, taki elegancki. Przedogródek bardzo pasuje stylem do Twojego domku. Ciekawa jestem efektu z cisami więc zaciskam kciuki za powodzenie akcji

Jeśli chodzi o planowanie to niestety ja w tym temacie noga okrutna więc za bardzo nie pomogę ale kibicuję
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewfcia 23:06, 31 maj 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Witam, zapraszam i dziękuję
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
ewfcia 00:20, 05 cze 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Witajcie
Weekend minął mi na pracy w ogródku było ciężko ale satysfakcja i zadowolenie ogromne Jeszcze trochę jest do zrobienia na froncie (wciąż nie wiem co posadzić przed bukszpanowymi kulkami ) ale zawsze to już kolejny krok. A efekt jest następujący.
Między tymi kulkami bukszpanowymi a ekranem z cisa rosną niskie trawy (nie widać ich na zdjęciu) jednak wyglądają niezbyt ciekawie i chyba muszę wymienić je na jakieś inne. Ale co przed kulki? Powinno być zimozielone, znoszące całodzienne słońce i niewysokie. Znacie coś godnego polecenia?
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
monitka 09:18, 05 cze 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ewcia bardzo fajnie to wygląda Cisy śliczne, tfu, tfu żeby dobrze rosły
Jeśli to nie tajemnica to po ile je kupiłaś?
A przed kulki może RH rożważysz? Są różne odmiany, także takie tolerujące słońce. Bogdzie podała mi parę odmian kwitnących na różowo jakbyś chciała. Cunningham's White też daje radę na słońcu.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
ewfcia 09:27, 05 cze 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Dzięki
Cunninghama posadziłam przy świerku (na pierwszym zdjęciu w tyle troszkę je widać) zresztą dość mocno się rozrasta więc zasłoniłby kulki i ekran z cisów. Myślałam o azaliach japońskich ze wzgledu na niski wzrost ale widziałam, że po zimie potrafią być gołe patyczki lub z kilkoma listkami, które nie wyglądają ciekawie i boję się, że mogą psuć wygląd frontu
Co do ceny wysyłam na priv
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
ell 09:42, 05 cze 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Ewcia fajni, że się pojawiłaś.
Ładne postępy - przedogródek niźle się zapowiada.
Czyściutko i elegancko - pomyśl o trawach biało-zielonych i ciemnuch konwalnikach
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Sebek 21:00, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale cudnie wygląda ten front - pewnie samochody zwalniają na jego widok?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewfcia 22:37, 31 lip 2012

Dołączył: 20 maj 2011
Posty: 113
Dziękuję Wam za miłe słowa cieszą niezmiernie
A samochody owszem zwalniają tylko nie wiem czy to zasługa ogródka czy "kocich łebków" z których zrobiona jest droga
____________________
Problemy już na wstępie czyli brak konkretnego pomysłu* Marzenia Ewy o rajskim ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies