Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 13:54, 20 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
MirellaB napisał(a)
Bardzo ładne masz świąteczne dekoracje Wianek z szyszek już wcześniej chwaliłam, wianek duży na drzwiach bardzo mi się podoba
A co zrobiłaś z szarym?

Szary czeka na zdjęcie Świątecznego Wisiał jako listopadowy z białymi serduszkami i dzwonkiem a w styczniu będzie miał mini szarą (jak córa się podzieli) czapeczkę i białe śnieżynki
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
MirellaB 14:02, 20 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
AniMa napisał(a)

Szary czeka na zdjęcie Świątecznego Wisiał jako listopadowy z białymi serduszkami i dzwonkiem a w styczniu będzie miał mini szarą (jak córa się podzieli) czapeczkę i białe śnieżynki

A ja dla siebie dziergam zimowy popielaty
Świątecznego nie zdążyłam sobie zrobić. Mam od zeszłego roku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
AniMa 14:16, 20 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
A jaki duży robisz dla siebie? Pochwal sie
Ten niebieski z piórkami jest śliczny
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 17:04, 20 gru 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
U nas śniegu już prawie nie ma...10 km dalej leży dużo. Wypatrzyłam ozdoby w kolorze szmaragdowym i muszę je mieć, bo ten kolor zapadł mi w serce. Na stole będzie królował ciemiernik A dzisiaj u nas piernikowo, bo w końcu swojego staropolskiego piernika upiekłam Poza tym Świąt nie czuję... Pozdrawiam
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AngelikaX 15:06, 22 gru 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)
Wróciłam do Świata :0
nadal na antybiotyku ale moge juz oddychać i nie kaszle tak, ze fundamenty drżą
Święta idą


Śliczności Aniu

Zdrówka życzę dużo dużo....
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AniMa 09:06, 29 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Święta, Święta i po....
Juź się zapisałam na siłownię
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:13, 29 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wendy79 napisał(a)
U nas śniegu już prawie nie ma...10 km dalej leży dużo. Wypatrzyłam ozdoby w kolorze szmaragdowym i muszę je mieć, bo ten kolor zapadł mi w serce. Na stole będzie królował ciemiernik A dzisiaj u nas piernikowo, bo w końcu swojego staropolskiego piernika upiekłam Poza tym Świąt nie czuję... Pozdrawiam

Tego szmaragdowego koloru jestem bardzo ciekawa
Gdzie zdobyłaś ładne ciemierniki, u nas były w BM same liche sadzoneczki, malutka doniczka prawie za 15 zł;(

W tym roku Święta i ich atmosferę uważam za bardzo fajną Pierników z przepisu Navi napiekłam tyle, że pewnie poleżą do przyszłej gwiazdki Twój przepis to ten 3 tygodniowy?

Mi też marzy się porządna zima, aby wszytko wymroziła. Przeszłam sie wczoraj po ogrodzie, ciachnęlam brzozy, posprawdzałam bratki pod stroiszami... stwierdziłam też, że mam dużo skupisk potencjalnego grzyba...
Jedyny plus tej pogody, że trawnik nadal soczyście zielony
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:15, 29 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AngelikaX napisał(a)


Śliczności Aniu

Zdrówka życzę dużo dużo....

Dziękuje Angel, wzajemnie. Święta w domu i na stoku, 2 dni leniuchowania i jest dużo lepiej
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:16, 29 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Nosiło mnie wczoraj i zaczęłam planować nasadzenia na nowych rabatach...Wysiałam też rozplenicę
Jednak i tak nie spieszy mi się do wiosny....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 12:07, 29 gru 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AniMa napisał(a)
Nosiło mnie wczoraj i zaczęłam planować nasadzenia na nowych rabatach...Wysiałam też rozplenicę
Jednak i tak nie spieszy mi się do wiosny....


Mi też na razie się nie spieszy, chociaż zimy nie lubię. Za dużo mam jeszcze rzeczy do zaplanowania i do zrobienia w domu. Własnie, dwa lata po przeprowadzce, pomalowaliśmy pomieszczenie gospodarcze , a jakoś tak grudzień i styczeń to jedyne miesiące, kiedy skupiamy się na domu a nie na ogrodzie . W lutym, jeśli ta marna zima się utrzyma, będę pewnie już coś działać na zewnątrz.
Ciemiernika mam z LM, teraz macie chyba bliżej/szybciej, bo słyszałam, że tą nową drogę Wam otworzyli. Ładny okaz 22 zł, co może tanio nie jest, ale zdobi mi teraz dom, a potem na ogród trafi. Do kolekcji.
Piernik 4-3 tygodniowy, Świąt jakby nie było, a teraz walczę z jakimś wirusem. Życie...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies