Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Kuchnia z malutkiego :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kuchnia z malutkiego :)

frezja 18:15, 04 paź 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
AnnaCh napisał(a)
Ewa przed chwilą w pracy spałaszowałam cały słoiczek Twojej sałatki Pyszności, nie dziwię się, że robi furorę Mam jeszcze cukinię, chyba zrobię jeszcze


Aniu, cieszę się bardzo, że smakuje U mnie też jeszcze cukinia leżakuje i może zrobię.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Krys 21:37, 20 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj musze i ja choc salatke zrobic,tak smakowicie wyglada,dzieki Aniu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
roma2 19:01, 23 paź 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Sałatka wyśmienita! Sos słodko-kwaśny zrobiony i czeka na swój czas. Czyli czas, gdy nie będziemy mieć czasu
Dziękuję.



____________________
Komendówka
frezja 19:38, 23 paź 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
roma2 napisał(a)
Sałatka wyśmienita! Sos słodko-kwaśny zrobiony i czeka na swój czas. Czyli czas, gdy nie będziemy mieć czasu
Dziękuję.


Z mojego przepisu robiłaś ??
____________________
Ewa - Ogrodowy song
roma2 20:27, 23 paź 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
frezja napisał(a)


Z mojego przepisu robiłaś ??



No pewnie! Rewelacyjny jest. Jedyne co dodałam to kukurydza, bo mi się kolba jedna walała po kuchni. Trzy słoiczki (zawartość) pochłoniete już. Jeden przez mła, a dwa dzieci zeżarły. Pychota!. Dziecka zabrały kolejne słoiczki, ale mam zakitrane dla siebie też. Bo ja nie tylko jako sałatkę do obiadu spożywam. Robię szybkie kanapki, z warzywkami ze słoiczka.
____________________
Komendówka
frezja 21:12, 23 paź 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
roma2 napisał(a)



No pewnie! Rewelacyjny jest. Jedyne co dodałam to kukurydza, bo mi się kolba jedna walała po kuchni. Trzy słoiczki (zawartość) pochłoniete już. Jeden przez mła, a dwa dzieci zeżarły. Pychota!. Dziecka zabrały kolejne słoiczki, ale mam zakitrane dla siebie też. Bo ja nie tylko jako sałatkę do obiadu spożywam. Robię szybkie kanapki, z warzywkami ze słoiczka.


To super !! ja lubię do chlebka
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Basilikum 06:25, 24 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Salatki nie probowalam ale sos jest suuuuper i jak u Frezji nastepnym razem mniej cukru dam. jejmy na biad i na chlebek
szkoda, ze cukiniowy sezon sie skonczyl
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
AnnaCh 08:43, 24 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sałatka z przepisu Ewy jest przepyszna
Cieszę się, że Wam sosik smakuje, podałam oryginalny przepis taki jak kiedyś dostałam, ale osobiście też daję mniej cukru
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Basilikum 16:59, 24 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
a ja sie jeszcze zastanawiam dlaczego ten watek nazywa sie "Kuchnia z malutkiego"
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
frezja 17:04, 24 paź 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Basilikum napisał(a)
a ja sie jeszcze zastanawiam dlaczego ten watek nazywa sie "Kuchnia z malutkiego"


Ani wątek ogrodowy to "Malutki pod lasem" )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies