Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Kuchnia z malutkiego :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kuchnia z malutkiego :)

anka_ 10:56, 11 wrz 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dzisiaj robiłam sos słodko-kwaśny według Ani przepisu i jest rewelacyjny. Dobrze, że moich nie ma w domu bo nie było by co pakować w słoiki.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
AnnaCh 18:36, 28 wrz 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu, bardzo się cieszę, że tak smakuje
Dla mnie też nie ma lepszego i sklepowych już nie kupuję
____________________
Ania - Malutki pod lasem
yolka 19:04, 28 wrz 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Aniu, a może masz dobry przepis na chleb? najlepiej prosty w wykonaniu
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AnnaCh 19:18, 28 wrz 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Już dawno nie robię, odkąd odkryłam w piekarni świetny, nie słony, pachnący kwasem i nie "napompowany" żytni chlebek Kiedyś robiłam, ale skomplikowanie, tradycyjnie na zakwasie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anka_ 22:45, 28 wrz 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
AnnaCh napisał(a)
Aniu, bardzo się cieszę, że tak smakuje
Dla mnie też nie ma lepszego i sklepowych już nie kupuję

Aniu właśnie robię kolejną porcję, tym razem z ananasem. Dla porównania. Tylko mój narzeka, że spać miał już iść a tu mu tak pachnie że głodny się zrobił...

Jednego żałuję- że tak późno dostałam namiary na ten przepis (Ale lepiej późno niż wcale- Anuś/MałaMi dziękuję). Tyle cukinii zmarnowało się w tym roku. Ale nadrobię w przyszłym roku.

Lecę ratować zawartość gara, bo eMuś udał się do kuchni..
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies